BLITZ! ⚡ BLITZ! ⚡ BLITZ! ⚡ Ypatingos knygų kainos RIBOTĄ LAIKĄ! Naršykite čia >>>

0

NEMOKAMAS PRISTATYMAS Į PAŠTOMATUS NUO 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Pikų dama. Kapitono duktė

Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas

Šiuo metu neparduodama

2022-09-30 1.16 SoldOut

Knygos "Pikų dama. Kapitono duktė" aprašymas

Pikų dama pirmą kartą išspausdinta 1834 m. A. Puškinas yra sakęs, kad apysakos pagrindas – neišgalvotas. Senė grafienė tai Natalija Petrovna Golycina, kadaise gyvenusi Paryžiuje. Viskas prasidėjo nuo to, kad jos anūkas Puškinui pasakojęs, jog kartą jis prasilošęs ir atėjęs pas senelę prašyti pinigų. Senelė jų nedavusi, bet pasakiusi tris lemtingas kortas. Anūkas jos paklausęs ir atsilošęs...
Kapitono duktė pirmą kartą išspausdinta 1836 m. Rašydamas šią knygą A. Puškinas panaudojo surinktą istorinę, folklorinę medžiagą ir Pauralėje užsirašytus pašnekesius su Pugačiovo sukilimo liudininkais. Ir šioje apysakoje vyrauja autentiškas istorinis fonas, atgyja seniai gyvenę žmonės...
--
Iš rusų k. vertė Petras Cvirka ir Jonas Šimkus


  • Autorius: Aleksandras Puškinas
  • Leidėjas: Versus aureus
  • Išleidimo metai: 2009
  • Knygos puslapių skaičius: 208
  • Formatas: 11x17, minkšti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9789955342038

Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Pikų dama. Kapitono duktė"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Klasika. Užsienio literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo skaitytojams įsigyti internetu knygą "Pikų dama. Kapitono duktė", Aleksandras Puškinas. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti, ar Aleksandras Puškinas su knyga "Pikų dama. Kapitono duktė" jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga "Pikų dama. Kapitono duktė" patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Aleksandras Puškinas. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą "Pikų dama. Kapitono duktė" palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Pikų dama. Kapitono duktė" perkama kartu