⭐⭐⭐ MAŽŲ KAINŲ DIENOS! Ypatingi pasiūlymai visą savaitę! Naršykite čia >>>

0

Nemokamas pristatymas į paštomatus nuo 15 ar 20 €

Pirkėjų atsiliepimai

Pilgrim routes in Lithuania. Map Guide

Kaina: 4,99 €
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje

2023-03-31 4.99 InStock
Į krepšelį

Knygos "Pilgrim routes in Lithuania. Map Guide" aprašymas

Lietuvos piligrimų bendrija išleido žemėlapių rinkinį „Piligrimų keliai Lietuvoje”. Šiame žemėlapių rinkinyje pristatomi septyni piligrimų keliai skirtinguose Lietuvos regionuose.
Trumpai supažindinama su daugiau kaip 80 piligrimų lankomų vietų, tarp jų ir Jono Pauliaus II piligrimų keliui priskirtų 16 šventovių.

Leidinyje aprašomos šventosios piligrimų kelių vietos, tačiau žemėlapiuose pažymėti ir kiti svarbūs gamtos ir kultūros paveldo objektai, muziejai, kitos galinčios būti įdomios keliautojams vietos. Piligrimų kelyje svarbios ir nakvynės vietos, maitinimosi įstaigos. Jas taip pat siekta parodyti žemėlapiuose, pasiūlyti vietas nakvynei. Žemėlapių rinkinyje pateikiami ir kiti piligrimams aktualūs žemėlapiai: Šv. Jokūbo kelių Lietuvoje, Lietuvos vienuolynų, vietų, susijusių su Švč. Mergele Marija.
Gausiai iliustruotas šis žemėlapių rinkinys yra naudingas kiekvienam keliautojui - tiek einančiam pėsčiomis, tiek važiuojančiam dviračiu ar automobiliu.

Žemėlapių rinkinys išleistas lietuvių ir anglų kalbomis, tad tikimąsi, kad jis padės ne tik Lietuvos, bet ir į Lietuvą atvykstantiems kitų šalių piligrimams. Leidinio leidybą parėmė Lietuvos Respublikos kultūros paveldo departamentas prie Kultūros ministerijos.

Leidinyje pristatomi piligrimų keliai:
1. Vilnius - Pivašiūnai (per Trakus, Rūdiškes, Onuškį)
2. Kaunas - Šiluva (per Vilkiją, Ariogalą, Betygalą)
3. Kryžių kalnas - Šiluva (per Šiaulius, Tytuvėnus)
4. Kražiai - Žemaičių Kalvarija (per Varnius, Telšius, Alsėdžius)
5. Palanga - Žemaičių Kalvarija (per Kretingą, Karteną, Šateikius, Beržorą, Platelius)
6. Panevėžys - Vepriai (per Krekenavą, Paberžę, Kėdainius, Šėtą)
7. Sintautai - Kryžių šventovė (per Keturnaujieną, Alksnėnus, Marijampolę, Simną)


  • Autorius:
  • Leidėjas: Lietuvos piligrimų bendrija
  • Išleidimo metai: 2015
  • Knygos puslapių skaičius: 88
  • Formatas: 12x21, minkšti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9786099511139

Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Pilgrim routes in Lithuania. Map Guide"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Atlasai ir žemėlapiai

pristato įdomią ir tikrai naudingą knygą "Pilgrim routes in Lithuania. Map Guide", kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos "Pilgrim routes in Lithuania. Map Guide" aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos "Pilgrim routes in Lithuania. Map Guide" už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą "Pilgrim routes in Lithuania. Map Guide"? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Pilgrim routes in Lithuania. Map Guide" perkama kartu