0

Pilietiniai Lietuvos Didžiosios Kunigaikštystės pamokslai ir kalbos

Informacija

Pilietiniai Lietuvos Didžiosios Kunigaikštystės pamokslai ir kalbos

  • Leidėjas: Vilniaus universiteto leidykla
  • Išleidimo metai: 2003
  • Formatas: minkšti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 341
  • ISBN ar kodas: 9986-19-594-2

Šiuo metu neparduodama

Knygos "Pilietiniai Lietuvos Didžiosios Kunigaikštystės pamokslai ir kalbos" aprašymas
Chrestomatijoje pristatoma grupė XVIII a. antrosios pusės LDK pamokslininkų ir jų kūrybos pavyzdžiai. Mykolas Pranciškus Karpavičius, Vilhelmas Kalinskis, Jonas Nepomukas Kasakauskas, Kazimieras Kagnovickis, Leonas Kuleša, Antoninas Malinauskis ir Antanas Zehakas savo pamokslais ir kalbomis atskleidžia Švietimo epochos religinės prozos specifiką bei pagrindines jos raidos linkmes. Minėtų autorių kūryba žymi perėjimą nuo pompastiškos Baroko stilistikos prie racionalesnių Švietimo epochos principų.

Parašykite atsiliepimą apie "Pilietiniai Lietuvos Didžiosios Kunigaikštystės pamokslai ir kalbos"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Dvasiniai skaitiniai

Parengė: Loreta Jakonytė parengė įdomią ir tikrai naudingą knygą Pilietiniai Lietuvos Didžiosios Kunigaikštystės pamokslai ir kalbos, kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos Pilietiniai Lietuvos Didžiosios Kunigaikštystės pamokslai ir kalbos aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos Pilietiniai Lietuvos Didžiosios Kunigaikštystės pamokslai ir kalbos už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą Pilietiniai Lietuvos Didžiosios Kunigaikštystės pamokslai ir kalbos? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Parengė: Loreta Jakonytė tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažniausiai su "Pilietiniai Lietuvos Didžiosios Kunigaikštystės pamokslai ir kalbos" perkama kartu