Tik šiandien! -5% extra nuolaida su kodu: PIGU (nuolaidos sumuojasi)

Nemokamas pristatymas į paštomatus visoje Lietuvoje nuo 20 € *

Piligrimas

5.0
(3 įvertinimai) Įvertinkite
Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas
2021-09-14 Karolina

Puiki knyga, tikros išgyventos emocijos. Manau knygą reikėtų perskaityti kiekvienam, kuris ruošiasi į piligriminę kelionę. Nes galbūt daugelis iš mūsų turime gan netikslų tokių kelionių vaizdą, bei prasmę. Tad manau knyga padės suprasti ar tikrai norime tokios gyvenimo kelionės, ar ne :)


Šiuo metu neparduodama

2024-07-31 6.33 SoldOut

Knygos „Piligrimas“ aprašymas

Pirmoji brazilų rašytojo knyga, išgarsinusi autorių visame pasaulyje. Šis kūrinys – tai lyg visos brazilų rašytojo kūrybos įžanga, jo filosofijos raktas: autorius pasakoja apie savo kelionę į Santjago de Kompostelą, kur nuo seniausių laikų keliauja visų šalių piligrimai pagerbti Šventojo Jokūbo kapo. Tame kelyje jis sutinka ir draugų, ir priešų, išmoksta kovoti su demonais, įžvelgti slaptąją kasdienių dalykų prasmę, išmoksta atminties, intuicijos, dėmesio ugdymo pratimų, kuriuos jam dėsto paslaptingas vedlys.
„Čionai atvažiavau autobusu, važinėjančiu tarp Pedrafitos, esančios netoli Sebreiro, ir Kompostelos. Per keturias valandas įveikėme pusantro šimto kilometrų, skiriančių tuos du miestus, ir kaipgi čia neprisiminsi, jog mudu su Petrusu eidavome tokį atstumą dvejetą savaičių. Netrukus išeisiu iš viešbučio ir ant šventojo Jokūbo kapo padėsiu Švenčiausiosios Mergelės paveikslą, pritvirtintą prie trijų kriauklių. Paskiau kaip galima greičiau išskrisiu į Braziliją, nes ten manęs laukia galybė neatidėliotinų reikalų. Pamenu, Petrusas man sakė, jog visus piligrimystės prisiminimus jis sudėjo į paveikslą, o man galvon dingtelėjo mintis parašyti knygą…“ Knygos autorius Paulo Coelho

Paulo Coelho knygų pasaulyje parduota daugiau nei 210 milijonų; jos išverstos į 81 kalbą; rašytojas turi gausiausią sekėjų būrį socialiniuose tinkluose ir yra pripažintas daugiausiai verčiamu gyvu autoriumi pasaulyje. O knyga „Alchemikas” susilaukė daugybės pagyrimų ir įvertinimų.


  • Autorius: Paulo Coelho
  • Leidėjas: Vaga
  • Išleidimo metai: 2009
  • Knygos puslapių skaičius: 240
  • ISBN ar kodas: 9785415019465

2021-09-14

Puiki knyga, tikros išgyventos emocijos. Manau knygą reikėtų perskaityti kiekvienam, kuris ruošiasi į piligriminę kelionę. Nes galbūt daugelis iš mūsų turime gan netikslų tokių kelionių vaizdą, bei prasmę. Tad manau knyga padės suprasti ar tikrai norime tokios gyvenimo kelionės, ar ne :)

2021-08-26

pradėjus skaityti reikia įsivažiuoti, o paskui ir gaila atsitraukti būna, rekomenduoju

2018-02-12

Superinė Istorija, gaila nėra pardavime.

Parašykite atsiliepimą apie „Piligrimas“

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Šiuolaikinė užsienio literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo skaitytojams įsigyti internetu knygą „Piligrimas“, Paulo Coelho. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti, ar Paulo Coelho su knyga „Piligrimas“ jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga „Piligrimas“ patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Paulo Coelho. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą „Piligrimas“ palikti ir jūs.

 


Dažnai su „Piligrimas“ perkama kartu