0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Piligrimo pasakojimas. Dvasinės pratybos

Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas

Šiuo metu neparduodama

2021-10-31 3.99 SoldOut

Knygos "Piligrimo pasakojimas. Dvasinės pratybos" aprašymas


„Piligrimo pasakojimas” yra šv. Ignaco Lojolos autobiografija, užrašyta kartu su juo Romoje gyvenusio portugalo jėzuito L. da Camaros. Tačiau tai nėra įprasta autobiografija ne tik todėl, kad Ignacas kalba trečiuoju asmeniu. Jis nenorėjo pasakoti apie atskirus, nors ir svarbius, savo gyvenimo įvykius, o labiau siekė atskleisti, kaip Dievas kreipė ji tuose įvykiuose ir „kas jo sieloje iki šiol yra įvykę".

Dvasinių pratybų knygelė taip pat pažymėta autoriaus biografijos antspaudu, nes kilo iš šv. Ignaco dvasinio atsivertimo istorijos. Savo gyvenimo kelionėje atpažintus sielos judesius bei patirtis, manydamas, kad jos galėtų pasitarnauti ir kitiems, Ignacas sujungė į vientisą sistemą. 1548 m. liepos 31 d. popiežius Paulius III bule Pastoralis officii iškilmingai patvirtino "Dvasines pratybas", pripažindamas, kad jos atitinka Katalikų Bažnyčios mokymą ir yra naudingos tikintiesiems. Pats Ignacas šią knygą „Piligrimo pasakojimas. Dvasinės pratybos” pirmiausia skyrė asmenims, kurie padeda kitiems atlikti dvasines pratybas pagal jo pateikiamą metodą.

Iš ispanų kalbos vertė, įvadą ir paaiškinimus parašė Lionginas Virbalas, SJParašykite atsiliepimą apie "Piligrimo pasakojimas. Dvasinės pratybos"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Dvasiniai skaitiniai

Ignacas Lojola parengė įdomią ir tikrai naudingą knygą "Piligrimo pasakojimas. Dvasinės pratybos", kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos "Piligrimo pasakojimas. Dvasinės pratybos" aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos "Piligrimo pasakojimas. Dvasinės pratybos" už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą "Piligrimo pasakojimas. Dvasinės pratybos"? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Ignacas Lojola tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Piligrimo pasakojimas. Dvasinės pratybos" perkama kartu