0

Pilnas Merfio dėsnių rinkinys

Šiuo metu neparduodama

Apsilankykite!
DIDYSIS KNYGŲ IŠPARDAVIMAS
Daugybė knygų 30-80% pigiau
Informacija

Pilnas Merfio dėsnių rinkinys

  • Leidėjas: Gardenija
  • Išleidimo metai: 2004
  • Formatas: 13x20, minkšti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 235
  • ISBN ar kodas: 9986-855-27-6

Šiuo metu neparduodama

Knygos "Pilnas Merfio dėsnių rinkinys" aprašymas

Šiame komiškame žinyne Jūs rasite iki kaulų smegenų pažįstamų ir net 100 aukščiausios rūšies visiškai naujų dėsnių.


Klasikinių Merfio dėsnių knyga yra neabejotinai svarbi kiekvienam, kieno planai nuolat žlunga, kam iki gyvo kaulo įkyrėjo absurdiki mūsų gyvenimo modeliai, kas patyrė, jog "jei tik gali kas nors nepasisekti, būtinai nepasiseks".


Merfio dėsniai, antidėsniai, dėsniai su minuso ženklu - kaip juos bepavadintume - tai puiki pramoga ir neblogas smegenų masažas. Kiekvienas vadovas ir pavaldinys, vairuotojas ir keleivis, pirkėjas ir pardavėjas, vyras ir moteris ras komiškų savo gyvenimo fragmentų. Optimistai šia knyga pasinaudos kaip priemone aštriai ir ironiškai pažvelgti į save, į kitus ir gerai progai pasitaikius nusišypsoti. Pesimistai, deja, skaitydami linguos galvas ir bandys įtvirtinti savo gyvenimo filosofiją: "nėra to blogo, kas negalėtų dar labiau pablogėti". Nebandykite. Žinokite, kad nebūna dėsnių be išimčių.


Skaitant šią knygą, tikrai nušvis Jūsų akys ir pamatysite ilgai ieškotų taiklių, įtikinamų citatų apie biurokratiją, verslą, hierarchijos principus, humanizmą, sportą ar akademinį gyvenimą. Šios citatos - neįkainojamų laiškų, kalbų, tostų ar net griežčiausios kritikos dėsniai (priedai).

Parašykite atsiliepimą apie "Pilnas Merfio dėsnių rinkinys"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Minčių ir aforizmų knygos

Arthur Bloch parengė įdomią ir tikrai naudingą knygą Pilnas Merfio dėsnių rinkinys, kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos Pilnas Merfio dėsnių rinkinys aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos Pilnas Merfio dėsnių rinkinys už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą Pilnas Merfio dėsnių rinkinys? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Arthur Bloch tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažniausiai su "Pilnas Merfio dėsnių rinkinys" perkama kartu