0

Pilnas Merfio dėsnių rinkinys

Šiuo metu neparduodama

Apsilankykite!
DIDYSIS KNYGŲ IŠPARDAVIMAS
Daugybė knygų 30-80% pigiau
Informacija

Pilnas Merfio dėsnių rinkinys

  • Leidėjas: Gardenija
  • Išleidimo metai: 2004
  • Formatas: 13x20, minkšti viršeliai
  • Puslapių skaičius: 235
  • ISBN ar kodas: 9986-855-27-6

Šiuo metu neparduodama

Aprašymas

Šiame komiškame žinyne Jūs rasite iki kaulų smegenų pažįstamų ir net 100 aukščiausios rūšies visiškai naujų dėsnių.


Klasikinių Merfio dėsnių knyga yra neabejotinai svarbi kiekvienam, kieno planai nuolat žlunga, kam iki gyvo kaulo įkyrėjo absurdiki mūsų gyvenimo modeliai, kas patyrė, jog "jei tik gali kas nors nepasisekti, būtinai nepasiseks".


Merfio dėsniai, antidėsniai, dėsniai su minuso ženklu - kaip juos bepavadintume - tai puiki pramoga ir neblogas smegenų masažas. Kiekvienas vadovas ir pavaldinys, vairuotojas ir keleivis, pirkėjas ir pardavėjas, vyras ir moteris ras komiškų savo gyvenimo fragmentų. Optimistai šia knyga pasinaudos kaip priemone aštriai ir ironiškai pažvelgti į save, į kitus ir gerai progai pasitaikius nusišypsoti. Pesimistai, deja, skaitydami linguos galvas ir bandys įtvirtinti savo gyvenimo filosofiją: "nėra to blogo, kas negalėtų dar labiau pablogėti". Nebandykite. Žinokite, kad nebūna dėsnių be išimčių.


Skaitant šią knygą, tikrai nušvis Jūsų akys ir pamatysite ilgai ieškotų taiklių, įtikinamų citatų apie biurokratiją, verslą, hierarchijos principus, humanizmą, sportą ar akademinį gyvenimą. Šios citatos - neįkainojamų laiškų, kalbų, tostų ar net griežčiausios kritikos dėsniai (priedai).

Parašykite atsiliepimą apie prekę!

Būtina įvertinti prekę

Dažniausiai perkama kartu