0

Pilnavertė Jūsų vaiko mityba. Kaip užtikrinti darnią fizinę, emocinę ir protinę vaiko raidą

  • Nuolaida knygai -53%
Kaina internetu: 8,99 €
Kaina knygyne: 18,98 €*
Sutaupote: 9.99 € (53%)
  • Pristatysime: per 2-26 val.*
Knygą turime sandėlyje
Informacija

Pilnavertė Jūsų vaiko mityba. Kaip užtikrinti darnią fizinę, emocinę ir protinę vaiko raidą

  • Leidėjas: Dvi tylos
  • Išleidimo metai: 2018
  • Formatas: 14x22, minkšti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 318
  • ISBN ar kodas: 9786099557182

2021-01-31 8.99 InStock
Į krepšelį
Knygos "Pilnavertė Jūsų vaiko mityba. Kaip užtikrinti darnią fizinę, emocinę ir protinę vaiko raidą" aprašymas

Knygos „Pilnavertė Jūsų vaiko mityba“ autoriai jau dvidešimt metų dirbantys vaikų mitybos srityje, šioje knygoje nuosekliai parodo, ką reiškia vaikui sveika mityba - nesvarbu, jam suėjo vieneri ar penkiolika metų.


Skaitydami knygą „Pilnavertė Jūsų vaiko mityba“ sužinosite, kodėl sveikas maistas yra svarbus jūsų vaiko sveikatai ir vystymuisi, kokią įtaką vaiko organizmui daro angliavandeniai, baltymai, riebalai, cukrus ir kitos maistinės medžiagos, ką reiškia glikeminis maisto produktų indeksas (GI), kokia gerųjų ir kenksmingųjų riebalų įtaka sveikatai. Autoriai pateikia daug informacijos apie maisto produktus, gerinančius vaiko mąstymą ir didinančius protinio lavėjimo koeficientą (IQ). Čia rasite mitybos sprendimus, kurie maksimaliai pagerins jūsų vaiko fizinę ir emocinę sveikatą, padės pažaboti astmą, nemigą, nutukimą, autizmą ir dažnai pasikartojančias infekcijas.


Knygos „Pilnavertė Jūsų vaiko mityba“ išskirtinumas - autorių patarimai, kaip visas žinias pritaikyti praktiškai, gebant formuoti tinkamus vaikų valgymo įpročius, žalingus produktus keičiant sveikomis ir gardžiomis alternatyvomis.


Patrikas Holfordas – Didžiojoje Britanijoje vienas populiariausių apie sveiką mitybą rašančių specialistų, Sveikai subalansuotos mitybos instituto („Institute for Optimum Nutrition“, ION) įkūrėjas. Tai labdaringas ir nepriklausomas švietimo fondas, kurio tikslas – mokyti visuomenę sveikai maitintis ir vykdyti su mityba susijusius tyrimus; šiuo metu ION yra viena prestižiškiausių klinikinės mitybos specialistus ruošiančių mokymo įstaigų. Autorius savo knygose pateikia moksliniais faktais pagrįstą inovatyvų požiūrį į kasdienę mitybą.


„Knygoje daug dėmesio skiriama sveikai, vaikų fizinę ir protinę veiklą skatinančiai mitybai. Šią knygą rekomenduočiau visiems, kurie nori, kad jų vaikai augtų sveiki ir laimingi.“

dr. Rūta Rokaitė, LSMU Vaikų ligų klinika, gyd. vaikų gastroenterologė-dietologė


„Mityba kartu su kitais veiksniais lemia sėkmingą kūdikių ir vaikų fizinį vystymąsi. Ši knyga supažindina ir ugdo tinkamą mūsų supratimą apie pilnavertę Jūsų vaiko mitybą ir jos poveikį organizmui.“

Jurgita Skiotytė, kineziterapeutė


Iš anglų kalbos vertė Dovilė Vaišvilaitė-Akderė

Parašykite atsiliepimą apie "Pilnavertė Jūsų vaiko mityba. Kaip užtikrinti darnią fizinę, emocinę ir protinę vaiko raidą"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Sveika mityba

parengė įdomią ir tikrai naudingą knygą Pilnavertė Jūsų vaiko mityba. Kaip užtikrinti darnią fizinę, emocinę ir protinę vaiko raidą, kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos Pilnavertė Jūsų vaiko mityba. Kaip užtikrinti darnią fizinę, emocinę ir protinę vaiko raidą aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos Pilnavertė Jūsų vaiko mityba. Kaip užtikrinti darnią fizinę, emocinę ir protinę vaiko raidą už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą Pilnavertė Jūsų vaiko mityba. Kaip užtikrinti darnią fizinę, emocinę ir protinę vaiko raidą? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažniausiai su "Pilnavertė Jūsų vaiko mityba. Kaip užtikrinti darnią fizinę, emocinę ir protinę vaiko raidą" perkama kartu