Papildoma -10% NUOLAIDA su kodu: BLACK ⭐⭐⭐⭐⭐ MASINIAI BLACK FRIDAY išpardavimai startavo! Naršykite čia >>>

0

NEMOKAMAS PRISTATYMAS Į PAŠTOMATUS NUO 15 AR 20 €

Pirkėjų atsiliepimai

Pinigai ir kiti Gilučių šeimos reikalai: pažintinė knygelė apie pinigus

Kaina: 6,49 €
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje
2020-09-14

2022-11-30 6.49 InStock
Į krepšelį

Knygos "Pinigai ir kiti Gilučių šeimos reikalai: pažintinė knygelė apie pinigus" aprašymas

Drauge su vaikais skaitydami dešimt linksmų istorijų knygoje "Pinigai ir kiti Gilučių šeimos reikalai: pažintinė knygelė apie pinigus", atpažinsite finansinius galvosūkius, į kuriuos atsakymų ieškote ir savo namuose:

• Kada vaikas pasiruošęs mokytis finansinio raštingumo?
• Kada ir kam jis arba ji turėtų pradėti taupyti?
• Kaip vaikas gali užsidirbti, už kokius darbus geriau niekada nemokėti ir kam turėtų išleisti savo santaupas?
• Kiek gimtadienių per mėnesį švęsti ir kaip valdyti šventėms bei pramogoms skirtą biudžetą?

Gilučių šeimos pasakojimuose ir finansų ekspertės patarimuose rasite atsakymų į šiuos ir kitus klausimus bei pamažu sukursite savo šeimos biudžeto taisykles, padėsiančias ugdyti finansiškai naudingus įpročius.

Rekomenduojama skaityti tėvams drauge su 5–10 m. amžiaus vaikais ir pradinių klasių mokytojams su mokiniais.

Simonas Urbonas – tinklaraštininkas, komunikacijos specialistas, „Swedbank“ Finansų laboratorijos edukacijų partneris, trijų vaikų tėtis.

Jūratė Cvilikienė – „Swedbank“ Finansų instituto vadovė Lietuvoje, asmeninių ir šeimos finansų ekspertė, trijų vaikų mama.

Knygos "Pinigai ir kiti Gilučių šeimos reikalai: pažintinė knygelė apie pinigus" turinys sukurtas „Swedbank“ lėšomis. „Swedbank“ dėka šį leidinį rasite visose Lietuvos savivaldybių ir mokyklų, kuriose ruošiamos pradinės klasės, bibliotekose.Kiti taip pat domėjosi


2020-09-14

Parašykite atsiliepimą apie "Pinigai ir kiti Gilučių šeimos reikalai: pažintinė knygelė apie pinigus"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Pažintinės, informacinės knygos 6-8 metų vaikams

Online knygyno asortimente tūkstančiai įvairaus žanro knygų vaikams. Tarp jų ir kūrinys "Pinigai ir kiti Gilučių šeimos reikalai: pažintinė knygelė apie pinigus", kurį pristato Jūratė Cvilikienė, Simonas Urbonas. Siūlome ne tik išsamų "Pinigai ir kiti Gilučių šeimos reikalai: pažintinė knygelė apie pinigus" aprašymą, bet ir susipažinti su kitomis panašia tema kuriančių vaikų ir jaunimo rašytojų knygomis, bei sužinoti, ką dar išleido Jūratė Cvilikienė, Simonas Urbonas. Parengėme populiariausių Lietuvos ir užsienio autorių gyvenimo santraukas. 

Šiuolaikiniame knygyne surinkta viskas, ką reikia žinoti apie "Pinigai ir kiti Gilučių šeimos reikalai: pažintinė knygelė apie pinigus". Knygos puslapyje rasite trumpą siužetą, ištrauką, puslapių skaičių, leidimo metus, nurodytą kūrinio vertėją ir kitą naudingą informaciją. Daugelis knygų turi ir skaitytojų atsiliepimų skiltį. Jei tokių nėra – tapkite pirmuoju palikusiu savo nuomonę apie leidinį ir palengvinkite kitiems apsisprendimą pirkti. Įsigyti internetu knygą "Pinigai ir kiti Gilučių šeimos reikalai: pažintinė knygelė apie pinigus" dažnai yra pigiau. Pasitikrinkite, greičiausiai, mėgiamai knygai taikoma akcija ir ją nusipirksite už patrauklią kainą. 


Dažnai su "Pinigai ir kiti Gilučių šeimos reikalai: pažintinė knygelė apie pinigus" perkama kartu