0

Pinigų formulės

  • Nuolaida knygai -36%
Kaina internetu: 2,89 €
Kaina knygyne: 4,49 €*
Sutaupote: 1.60 € (36%)
  • Pristatysime: per 2-26 val.*
Knygą turime sandėlyje
Informacija

Pinigų formulės

  • Leidėjas: Satwa
  • Išleidimo metai: 2009
  • Formatas: 14x21, minkštas viršelis
  • Knygos puslapių skaičius: 108
  • ISBN ar kodas: 9789986573661

2021-01-31 2.89 InStock
Į krepšelį
Knygos "Pinigų formulės" aprašymas

Šioje knygoje pateiktos formulės ir psichotechnikos iš tikrųjų turi stebuklingą galią, sugebančią pakeisti bet kurio žmogaus gyvenimą. Jas sukūrė įtakingos įšventinimo tradicijos, pripažino žymūs psichologai ir kiti žmonės, kurie jas patikrino praktiškai. Jos pasirodė esą prieinami ir efektingi metodai, vedantys į klestėjimą, laimę ir savirealizaciją.
Sėkmės technologijos, naudojamos "Gausos Alchemijos" užsiėmimų ir treningų, pateiktų šioje knygoje, metu, suteikia galimybę vystyti kūrybinę galią ir intuiciją, eliminuoti destruktyvias programas, įveikti kliūtis ir nesėkmes, teisingai pasinaudoti pinigų energija ir įgyti sėkmę, turtus ir tikėjimą savimi.

Parašykite atsiliepimą apie "Pinigų formulės"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Asmeniniai finansai

Sun Light parengė įdomią ir tikrai naudingą knygą Pinigų formulės, kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos Pinigų formulės aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos Pinigų formulės už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą Pinigų formulės? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Sun Light tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažniausiai su "Pinigų formulės" perkama kartu