⭐ -10% NUOLAIDOS KODAS VISKAM: SKAITOM

0

Pirkėjų atsiliepimai

Pinigų siela. Atgaukite savo vidinius turtus

Kaina: 7,99 €
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje

2022-08-31 7.99 InStock
Į krepšelį

Knygos "Pinigų siela. Atgaukite savo vidinius turtus" aprašymas

Šios knygos pavadinimas – "Pinigų siela", bet iš tiesų ji yra apie mūsų pačių sielą, kaip ir kodėl mes patys dažnai ją užgožiame, ignoruojame, netgi pakenkiame per savo santykį su pinigais. Galutinis šios knygos "Pinigų siela" tikslas – kelias į asmeninę ir finansinę laisvę.

"Pinigų siela" – unikali ir išlaisvinanti knyga, pasakojanti apie tai, kad suvokę savo požiūrį į pinigus – kaip juos uždirbame, leidžiame, atiduodame – galime atrasti netikėtų įžvalgų apie savo gyvenimą.

Pasitelkdama asmenines istorijas ir praktinius patarimus, pasaulinė aktyvistė Lynne Twist, labdarai surinkusi daugiau nei 150 milijonų dolerių, parodo, kaip galime savo nepritekliaus, kaltės ir naštos emocijas pakeisti pakankamumu, laisve ir tikslingumu. Vartotojų visuomenėje, kurioje kaip savivertės matas garbinama reklama, pardavimai ir nepasotinamas apetitas turėti daugiau, Pinigų siela siūlo žengti žingsnį atgal, atvirai ir kritiškai pažvelgti į tą neįtikėtiną galią, kurią mūsų gyvenime turi pinigai: įvertinti jų ryšį su pamatinėmis žmogaus vertybėmis, įsigilinti į savo santykį su pinigais, pakeisti jį, o tuo pačiu ir savo gyvenimą.

Iš anglų kalbos vertė Matas Geležauskas


  • Autorius: Lynne Twist
  • Leidėjas: Vaga
  • Išleidimo metai: 2017
  • Knygos puslapių skaičius: 368
  • Formatas: 14x21, kieti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9785415025015

Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Pinigų siela. Atgaukite savo vidinius turtus"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Asmeninių finansų knygos

Lynne Twist pristato įdomią ir tikrai naudingą knygą "Pinigų siela. Atgaukite savo vidinius turtus", kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos "Pinigų siela. Atgaukite savo vidinius turtus" aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos "Pinigų siela. Atgaukite savo vidinius turtus" už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą "Pinigų siela. Atgaukite savo vidinius turtus"? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Lynne Twist tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Pinigų siela. Atgaukite savo vidinius turtus" perkama kartu