0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Piratų Respublika. Neįtikėtina Karibų piratų istorija

Kaina internetu: 13,39 €
Kaina knygyne: 15,89 €*
Sutaupote: 2.50 € (16%)
  • Pristatysime: per 2-26 val.*
Knygą turime sandėlyje
2021-09-30 13.39 InStock
Į krepšelį

Knygos "Piratų Respublika. Neįtikėtina Karibų piratų istorija" aprašymas

Amerikiečių žurnalistas ir rašytojas Colinas Woodardas pateikia dar negirdėtą ir tikrais faktais pagrįstą pasakojimą „Piratų Respublika. Neįtikėtina Karibų piratų istorija“ apie Karibų jūros piratų gaują, kurios priešinimasis imperialistinei valdžiai paskatino sukilimą visame pasaulyje įsikūrusiose kolonijose.

XVIII a. pradžioje Karibuose viešpatavo tokie garsūs piratų kapitonai kaip Juodabarzdis, Bellamy’is Juodasis Semas ir Charlesas Vane’as. Drauge su kitais piratais – buvusiais jūrininkais, sutarčių susaistytais tarnais bei pabėgusiais vergais – ši Skrajojanti gauja Bahamose įvedė šiurkščią, bet išskirtinę demokratiją. Piratai sugebėjo uždaryti prekybos kelius, atkirsti Europą nuo jos kolonijų Naujajame Pasaulyje ir sukurti tokią laisvės zoną, kurioje tarnai buvo laisvi, juodaodžiai galėjo būti lygiateisiai piliečiai, o lyderiai buvo renkami arba nuverčiami balsuojant. Nors piratavimo aukso amžius truko vos dešimt metų, trumpą šlovės laikotarpį piratų respublika buvo išties sėkminga.


  • Autorius: Colin Woodard
  • Leidėjas: Briedis
  • Išleidimo metai: 2021
  • Knygos puslapių skaičius: 408
  • Formatas: 16x24, kieti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9789955268567
  • Vertėjas: Martynas Sakutis
  • Iš kokios kalbos versta: anglų

Parašykite atsiliepimą apie "Piratų Respublika. Neįtikėtina Karibų piratų istorija"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Istorija ir visuomenė

Colin Woodard parengė įdomią ir tikrai naudingą knygą "Piratų Respublika. Neįtikėtina Karibų piratų istorija", kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos "Piratų Respublika. Neįtikėtina Karibų piratų istorija" aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos "Piratų Respublika. Neįtikėtina Karibų piratų istorija" už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą "Piratų Respublika. Neįtikėtina Karibų piratų istorija"? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Colin Woodard tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Piratų Respublika. Neįtikėtina Karibų piratų istorija" perkama kartu