0

Pirmasis mažylės dienoraštis. Su lopšinėmis, kykojimais ir eilėraštukais

Kaina internetu: 7,79 €
Kaina knygyne: 8,69 €*
Sutaupote: 0.90 € (11%)
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje
Informacija

Pirmasis mažylės dienoraštis. Su lopšinėmis, kykojimais ir eilėraštukais

  • Leidėjas: Trys nykštukai
  • Išleidimo metai: 2018
  • Formatas: 25x25, kieti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 48
  • ISBN ar kodas: 9789955076247

2020-11-30 7.79 InStock
Į krepšelį
Knygos "Pirmasis mažylės dienoraštis. Su lopšinėmis, kykojimais ir eilėraštukais" aprašymas

Pirmieji jūsų kūdikio metai – trapus ir brangus laikas. Įamžinkite kiekvieną jaudulingą akimirką „Pirmajame mažylės dienoraštyje“.


Aprašykite įdomius įvykius, svarbias permainas, naujas patirtis, klijuokite nuotraukas – ir sukurkite knygą, kurią po daugelio metų jau nebe kūdikis bendraautorė mielai vartys. Gal net susigraudinusi.


„Pirmasis mažylės dienoraštis“ su mielais eilėraštukais, kykojimais, lopšinėmis ir linksmais piešinukais yra nepakartojamas kūdikystės atminas, kurį brangins visa jūsų šeima.

Parašykite atsiliepimą apie "Pirmasis mažylės dienoraštis. Su lopšinėmis, kykojimais ir eilėraštukais"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Nėštumas, gimdymas ir kūdikio priežiūra

parengė įdomią ir tikrai naudingą knygą Pirmasis mažylės dienoraštis. Su lopšinėmis, kykojimais ir eilėraštukais, kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos Pirmasis mažylės dienoraštis. Su lopšinėmis, kykojimais ir eilėraštukais aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos Pirmasis mažylės dienoraštis. Su lopšinėmis, kykojimais ir eilėraštukais už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą Pirmasis mažylės dienoraštis. Su lopšinėmis, kykojimais ir eilėraštukais? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažniausiai su "Pirmasis mažylės dienoraštis. Su lopšinėmis, kykojimais ir eilėraštukais" perkama kartu