⭐⭐⭐ Knygos su DEFEKTAIS! Nedideli trūkumai - ypač mažos kainos! Naršykite čia >>>

0

NEMOKAMAS PRISTATYMAS Į PAŠTOMATUS NUO 15 AR 20 €

Pirkėjų atsiliepimai

Pirmasis pasaulinis. Istorijos įdomybės

Kaina: 12,39 €
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje
2022-12-31 12.39 InStock
Į krepšelį

Knygos "Pirmasis pasaulinis. Istorijos įdomybės" aprašymas

Šioje knygoje „Pirmasis pasaulinis. Istorijos įdomybės“ karas aprašomas šiek tiek kitaip, nei įprasta rašyti apie karus. Ji apie tai, ko daugelis nežinojo ir galbūt net neįsivaizdavo.

Skaitydami knygą „Pirmasis pasaulinis. Istorijos įdomybės“ sužinosite, kodėl Sankt Peterburgas tapo Petrogra­du, o britų karališkoji šeima pasirinko vadintis Vindzorais, kaip veikė juodoji propaganda ir šnipai, kodėl griebtasi cheminio karo ir kaip ko­vos veiksmai persikėlė po žeme. Rasite įdomių faktų apie rūsčias bausmes tikriems ir tariamiems dezertyrams, sunkų sanitarų darbą, apdovanotus gyvūnus, vasaros laiko įvedimą, futbolininkų batalionus. Apie baisias tranšėjų ligas ir suklestėjusią prostituciją, alkoholizmą ir narkomaniją, skerdynes bei pogromus, „žydų klausimą“, šalmų evoliuciją, apie kare gimusius mitus, kovą su žiurkėmis, vaikus ir pa­auglius fronte, apie baltą plunksną – bailumo simbolį, apie vokiečių pa­ramą bolševikams ir daugelį kitų dalykų. Knygoje „Pirmasis pasaulinis. Istorijos įdomybės“ skiriama dėmesio ir Lietuvai.


  • Autorius: Vitalijus Michalovskis
  • Leidėjas: Briedis
  • Išleidimo metai: 2020
  • Knygos puslapių skaičius: 400
  • Formatas: 17x24, kieti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9789955268024

Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Pirmasis pasaulinis. Istorijos įdomybės"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Europos šalių istorija

Vitalijus Michalovskis pristato įdomią ir tikrai naudingą knygą "Pirmasis pasaulinis. Istorijos įdomybės", kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos "Pirmasis pasaulinis. Istorijos įdomybės" aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos "Pirmasis pasaulinis. Istorijos įdomybės" už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą "Pirmasis pasaulinis. Istorijos įdomybės"? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Vitalijus Michalovskis tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Pirmasis pasaulinis. Istorijos įdomybės" perkama kartu