0
Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Pirmasis pasaulinis karas

Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
DIDYSIS KNYGŲ IŠPARDAVIMAS
REKOMENDUOJAMOS NAUJOS KNYGOS

Pirmasis pasaulinis karas


Šiuo metu neparduodama

Knygos "Pirmasis pasaulinis karas" aprašymas

Audringos XX amžiaus istorijos neįmanoma suprasti be Pirmojo pasaulinio karo. Tai vienas tragiškiausių žmonijos įvykių, nusinešęs daugiau nei dvidešimt milijonų gyvybių. Šioje knygoje vietos rado baisūs 1916 m. Verdeno ir Somos mūšiai, tragiškos sąjungininkų nesėkmės 1917 m. „Damų kelio“ ir Pašendeilo mūšiuose, per kuriuos garbės trokštantys karvedžiai mirčiai atidavė šimtus tūkstančių vyrų, per karą sklandę mitai bei legendos, o taip pat ir neišaiškintos paslaptys, kurios net dabar, praėjus šimtmečiui po karo, jaudina mūsų vaizduotes.


  • Autorius: Jesus Hernandez
  • Leidėjas: Obuolys
  • Išleidimo metai: 2011
  • Knygos puslapių skaičius: 463
  • Formatas: Kieti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9786094033049

Parašykite atsiliepimą apie "Pirmasis pasaulinis karas"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Pirmasis pasaulinis karas, kurią skaitytojams dovanoja Jesus Hernandez. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Jesus Hernandez su knyga Pirmasis pasaulinis karas jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Pirmasis pasaulinis karas patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Jesus Hernandez. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Pirmasis pasaulinis karas palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Pirmasis pasaulinis karas" perkama kartu