0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Gražiausios Rytų šalių pasakos (knyga su defektais)

  • Nuolaida knygai -47%
Kaina internetu: 8,99 €
Kaina knygyne: 16,79 €*
Sutaupote: 7.80 € (47%)
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje

2021-11-30 8.99 InStock
Į krepšelį

Knygos "Gražiausios Rytų šalių pasakos (knyga su defektais)" aprašymas

Galimas knygos brokas (gali būti likusi žymė nuo anksčiau ant knygos nugarėlės užklijuotos kainos, pageltę kai kurių knygų puslapiai, gali būti susilankstęs, subraižytas arba įplyšęs knygos viršelis).

Ieškai tikrų stebuklų? Tuomet keliauk po Rytų šalis atversdamas gražiausių Rytų šalių pasakų puslapius.

Ar esi kada matęs iš dangaus krintančius virtinius?
Ar stebuklinguosius moliūgus, iš kurių pasirodo deivė ir būrys nenuoramų velniukų?
Ar tai tikrai įmanoma?
Taip, skaitydamas pasakas susidursi su nuostabiais Rytų šalių stebuklais.

Galėsi skraidyti ne tik svajonėse, bet kartu su Džemal Chanu skrieti kilimu virš debesų ir apsižvalgyti po apylinkes. O galbūt beskrajodamas sutiksi keliaujantį kalną, kuris nugabens į kitus dar nematytus kraštus: Bahreiną, Jemeną, Kambodžą ar kitas šalis. Visi ypatingi veikėjai atkeliavo net iš 46 gražiausių Rytų šalių pasakų, kurios jau daugelį metų sekamos tose šalyse.

Pasakų rinktinėje „Gražiausios Rytų šalių pasakos“ rasite ne tik 46 nacionalines Rytų kraštų pasakas, bet ir žemėlapyje galėsite patyrinėti, iš kur pasakos atkeliavo ir kokiu atstumu kiekvienos šalies sostinė yra nutolusi nuo mūsų šalies sostinės Vilniaus (kilometrus skaičiuojant tiesia linija). Rytų šalių pasakos atskleis kiekvienos tautos išskirtinumą, charakterį, išmintį ir mintimis padės nusikelti į dar neatrastus Rytų šalių kampelius.

Leiskimės kartu į nepamirštamą nuotykį!


  • Autorius:
  • Leidėjas: Debesų ganyklos
  • Išleidimo metai: 2014
  • Knygos puslapių skaičius: 240
  • Formatas: 23x25, kieti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9786098090574-BR

Parašykite atsiliepimą apie "Gražiausios Rytų šalių pasakos (knyga su defektais)"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Kitos pasakų knygos vaikams

Online knygyno asortimente tūkstančiai įvairaus žanro knygų vaikams. Tarp jų ir kūrinys "Gražiausios Rytų šalių pasakos (knyga su defektais)", kurį parašė . Siūlome ne tik išsamų "Gražiausios Rytų šalių pasakos (knyga su defektais)" aprašymą, bet ir susipažinti su kitomis panašia tema kuriančių vaikų ir jaunimo rašytojų knygomis, bei sužinoti, ką dar išleido . Parengėme populiariausių Lietuvos ir užsienio autorių gyvenimo santraukas. 

Šiuolaikiniame knygyne surinkta viskas, ką reikia žinoti apie "Gražiausios Rytų šalių pasakos (knyga su defektais)". Knygos puslapyje rasite trumpą siužetą, ištrauką, puslapių skaičių, leidimo metus, nurodytą kūrinio vertėją ir kitą naudingą informaciją. Daugelis knygų turi ir skaitytojų atsiliepimų skiltį. Jei tokių nėra – tapkite pirmuoju palikusiu savo nuomonę apie leidinį ir palengvinkite kitiems apsisprendimą pirkti. Įsigyti internetu knygą "Gražiausios Rytų šalių pasakos (knyga su defektais)" dažnai yra pigiau. Pasitikrinkite, greičiausiai, mėgiamai knygai taikoma akcija ir ją nusipirksite už patrauklią kainą. 


Dažnai su "Gražiausios Rytų šalių pasakos (knyga su defektais)" perkama kartu