0

Pirkėjų atsiliepimai

Pirmeiviai. Trys Kauno Lietuvos pjesės

Kaina: 19,99 €
  • Pristatysime: per 2-26 val.*
Knygą turime sandėlyje

2022-07-31 19.99 InStock
Į krepšelį

Knygos "Pirmeiviai. Trys Kauno Lietuvos pjesės" aprašymas

Šios Gyčio Padegimo dramos knygoje „Pirmeiviai: trys Kauno Lietuvos pjesės“ yra tam tikras edukacinis lituanistikos projektas, kuriuo siekiama sugrąžinti ir išpopuliarinti nekanonines, išstumtas paribio asmenybes. Dramos susijungia į savotišką Lietuvos kultūros istorijos atminčiai dedikuotą dokumentinę biografinę trilogiją.

Pjesė „JAH“ supažindina su spalvinga „keistuolio“ Juozapo Albino Herbačiausko, moderniosios lietuvių literatūros savimonės pirmeivio, biografija. Pjesė „Alksniškiai“ paragina stabtelėti prie 1926 m. nuversto prezidento Kazio Griniaus, lietuvių demokratijos pirmeivio, portreto. Trečiasis kūrinys „Pirmeiviai“ suteikia progą įsižiūrėti į profesionaliojo lietuvių teatro pradžią ir atgaivina jo pirmeivių – pedagogo ir režisieriaus Juozo Vaičkaus bei jo auklėtinių – figūras.Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Pirmeiviai. Trys Kauno Lietuvos pjesės"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Lietuvių eilėraščiai ir dramos

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo skaitytojams įsigyti internetu knygą "Pirmeiviai. Trys Kauno Lietuvos pjesės", Gytis Padegimas. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti, ar Gytis Padegimas su knyga "Pirmeiviai. Trys Kauno Lietuvos pjesės" jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga "Pirmeiviai. Trys Kauno Lietuvos pjesės" patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Gytis Padegimas. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą "Pirmeiviai. Trys Kauno Lietuvos pjesės" palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Pirmeiviai. Trys Kauno Lietuvos pjesės" perkama kartu