0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Pirmieji kūdikio metai su Ežiuku ir Meškiuku. Kūdikio knyga

Kaina internetu: 10,09 €
Kaina knygyne: 11,59 €*
Sutaupote: 1.50 € (13%)
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje

2021-09-30 10.09 InStock
Į krepšelį

Knygos "Pirmieji kūdikio metai su Ežiuku ir Meškiuku. Kūdikio knyga" aprašymas

Šią jaukią kūdikio knygą "Pirmieji kūdikio metais su Ežiuku ir Meškiuku" puošia iliustracijos ir ištraukos iš Sergejaus Kozlovo knygos "Ežiukas rūke". Simpatiški veikėjai padės išsaugoti pačius pirmuosius jūsų mažylio džiaugsmus, nuotykius ir įvykius – šypsenas, žingsnelius, šventes, fotografijas.


  • Autorius:
  • Leidėjas: Nieko rimto
  • Išleidimo metai: 2015
  • Knygos puslapių skaičius: 48
  • Formatas: 26x26, kieti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 4779019431537

Parašykite atsiliepimą apie "Pirmieji kūdikio metai su Ežiuku ir Meškiuku. Kūdikio knyga"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Kūdikių albumai

Online knygyno asortimente tūkstančiai įvairaus žanro knygų vaikams. Tarp jų ir kūrinys "Pirmieji kūdikio metai su Ežiuku ir Meškiuku. Kūdikio knyga", kurį parašė . Siūlome ne tik išsamų "Pirmieji kūdikio metai su Ežiuku ir Meškiuku. Kūdikio knyga" aprašymą, bet ir susipažinti su kitomis panašia tema kuriančių vaikų ir jaunimo rašytojų knygomis, bei sužinoti, ką dar išleido . Parengėme populiariausių Lietuvos ir užsienio autorių gyvenimo santraukas. 

Šiuolaikiniame knygyne surinkta viskas, ką reikia žinoti apie "Pirmieji kūdikio metai su Ežiuku ir Meškiuku. Kūdikio knyga". Knygos puslapyje rasite trumpą siužetą, ištrauką, puslapių skaičių, leidimo metus, nurodytą kūrinio vertėją ir kitą naudingą informaciją. Daugelis knygų turi ir skaitytojų atsiliepimų skiltį. Jei tokių nėra – tapkite pirmuoju palikusiu savo nuomonę apie leidinį ir palengvinkite kitiems apsisprendimą pirkti. Įsigyti internetu knygą "Pirmieji kūdikio metai su Ežiuku ir Meškiuku. Kūdikio knyga" dažnai yra pigiau. Pasitikrinkite, greičiausiai, mėgiamai knygai taikoma akcija ir ją nusipirksite už patrauklią kainą. 


Dažnai su "Pirmieji kūdikio metai su Ežiuku ir Meškiuku. Kūdikio knyga" perkama kartu