TIESIOG -30% visoms knygoms su kodu: KALĖDOS

Nemokamas pristatymas į paštomatus visoje Lietuvoje *

Pirminio hiperparatiroidizmo diagnostika ir chirurginis gydymas

6,63 €
Kaina su kodu: 4,64 €
Nuolaidos kodas: KALĖDOS
NEMOKAMAS PRISTATYMAS
į paštomatus bei pašto skyrius Lietuvoje
  • Pristatysime: per 24-48 val.*
Knygą turime sandėlyje

2023-12-31 6.63 InStock
Į krepšelį

Knygos "Pirminio hiperparatiroidizmo diagnostika ir chirurginis gydymas" aprašymas

Pirminio hiperparatiroidizmo diagnostika ir gydymas aktualus daugelio specialybių gydytojams: chirurgams, endokrinologams, urologams, bendrosios praktikos. Ligos klinika įvairi, neraiški, būdinga daugeliui susirgimų, todėl dažnai pavėluotai diagnozuojama.

Nors Lietuvoje pastaraisiais metais išleisti fundamentalūs Kauno Medicinos Universiteto kolektyvo vadovėliai „Endokrininių liaukų chirurgija“(2003) ir „Chirurgija“(2006), kuriuose aprašytas pirminis hiperparatiroidizmas, tačiau atsirado diagnostikos ir chirurginio gydymo naujovių su kuriomis reikėtų išsamiau supažindinti chirurgus, endokrinologus, nes standartinė paratiroidektomija tapo tik vienu iš chirurginio gydymo būdų.

Pastarąjį dešimtmetį pradėtos taikyti minimaliai invazyvios paratiroidektomijos, kurių atsiradimą sąlygojo naujų medicinos technologijų ir skubaus paratiroidinio hormono tyrimo įdiegimas medicinos praktikoje: fokusuota, vaizdo – asistuojamoji(video – assistens), endoskopinė, fokusuota, naudojant radioaktyvius žymenis. Esant tokiai diagnostikos ir chirurginio gydymo būdų įvairovei, kiekvienam ligoniui būtina parinkti optimalų diagnostikos ir gydymo variantą.

Knygelėje „Pirminio hiperparatiroidizmo diagnostika ir chirurginis gydymas“ pateikti visi šiuo metu atliekami pirminio hiperparatiroidizmo tyrimo ir chirurginio gydymo būdai, optimalūs jų pasirinkimo variantai. Ji skirta medicinos studentams, rezidentams, gydytojams chirurgams, endokrinologams, bendrosios praktikos ir kitų specialybių gydytojams.Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Pirminio hiperparatiroidizmo diagnostika ir chirurginis gydymas"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Endokrinologijos knygos

Virgilijus Beiša pristato įdomią ir tikrai naudingą knygą "Pirminio hiperparatiroidizmo diagnostika ir chirurginis gydymas", kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos "Pirminio hiperparatiroidizmo diagnostika ir chirurginis gydymas" aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos "Pirminio hiperparatiroidizmo diagnostika ir chirurginis gydymas" už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą "Pirminio hiperparatiroidizmo diagnostika ir chirurginis gydymas"? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Virgilijus Beiša tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Pirminio hiperparatiroidizmo diagnostika ir chirurginis gydymas" perkama kartu