0

Pirminio hiperparatiroidizmo diagnostika ir chirurginis gydymas

6,63 €
  • Pristatysime: per 2-26 val.*
Knygą turime sandėlyje
Informacija

Pirminio hiperparatiroidizmo diagnostika ir chirurginis gydymas

  • Leidėjas: Inforastras
  • Išleidimo metai: 2008
  • Knygos puslapių skaičius: 46
  • ISBN ar kodas: 9789955608677

2020-09-30 6.63 InStock
Į krepšelį
Knygos "Pirminio hiperparatiroidizmo diagnostika ir chirurginis gydymas" aprašymas

Pirminio hiperparatiroidizmo diagnostika ir gydymas aktualus daugelio specialybių gydytojams: chirurgams, endokrinologams, urologams, bendrosios praktikos. Ligos klinika įvairi, neraiški, būdinga daugeliui susirgimų, todėl dažnai pavėluotai diagnozuojama. Nors Lietuvoje pastaraisiais metais išleisti fundamentalūs Kauno Medicinos Universiteto kolektyvo vadovėliai „Endokrininių liaukų chirurgija“(2003) ir „Chirurgija“(2006), kuriuose aprašytas pirminis hiperparatiroidizmas, tačiau atsirado diagnostikos ir chirurginio gydymo naujovių su kuriomis reikėtų išsamiau supažindinti chirurgus, endokrinologus, nes standartinė paratiroidektomija tapo tik vienu iš chirurginio gydymo būdų. Pastarąjį dešimtmetį pradėtos taikyti minimaliai invazyvios paratiroidektomijos, kurių atsiradimą sąlygojo naujų medicinos technologijų ir skubaus paratiroidinio hormono tyrimo įdiegimas medicinos praktikoje: fokusuota, vaizdo – asistuojamoji(video – assistens), endoskopinė, fokusuota, naudojant radioaktyvius žymenis. Esant tokiai diagnostikos ir chirurginio gydymo būdų įvairovei, kiekvienam ligoniui būtina parinkti optimalų diagnostikos ir gydymo variantą. Knygelėje pateikti visi šiuo metu atliekami pirminio hiperparatiroidizmo tyrimo ir chirurginio gydymo būdai, optimalūs jų pasirinkimo variantai. Ji skirta medicinos studentams, rezidentams, gydytojams chirurgams, endokrinologams, bendrosios praktikos ir kitų specialybių gydytojams.

Parašykite atsiliepimą apie "Pirminio hiperparatiroidizmo diagnostika ir chirurginis gydymas"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Pirminio hiperparatiroidizmo diagnostika ir chirurginis gydymas, kurią skaitytojams dovanoja Virgilijus Beiša. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Virgilijus Beiša su knyga Pirminio hiperparatiroidizmo diagnostika ir chirurginis gydymas jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Pirminio hiperparatiroidizmo diagnostika ir chirurginis gydymas patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Virgilijus Beiša. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Pirminio hiperparatiroidizmo diagnostika ir chirurginis gydymas palikti ir jūs.

 


Dažniausiai su "Pirminio hiperparatiroidizmo diagnostika ir chirurginis gydymas" perkama kartu