0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 20 €

Pirkėjų atsiliepimai

Pirmoji pagalba mokytojui

Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas

Šiuo metu neparduodama

2022-01-31 3.47 SoldOut

Knygos "Pirmoji pagalba mokytojui" aprašymas

„Patarimai naudingi kiekvienam mokytojui. Pasitaiko situacijų, kai iš jūsų, suaugusiojo specialisto tarp vaikų ar paauglių, tikimasi, kad išspręsite problemą. Jei jums nepavyks, būsite apkaltinti abejingumu. Jei spręsite problemą netinkamai, būsite apkaltinti neprofesionalumu. Ne pedagogams sunku suvokti, kiek kartų per dieną jums tenka bendrauti su įvairiais asmenimis, diduma šių kontaktų – viešai matomi, ir pagal juos sprendžiama apie jus.
„Pirmoji pagalba mokytojams“ duoda protingų patarimų visiems mokytojams, atsidūrusiems problemos akivaizdoje. Ji padės rasti geriausią sprendimą tais atvejais, kai nėra laiko svarstyti įvairių galimybių. Ji patars, kaip neleisti problemai gilėti ir kaip grįžti į normalią padėtį. Ji suteiks jums tvirtybės tuomet, kai visi panikuoja. Ji bus jūsų atrama ir užnugaris.“

  • Autorius: Duncan Grey
  • Leidėjas: Tyto alba
  • Išleidimo metai: 2009
  • Knygos puslapių skaičius: 256
  • ISBN ar kodas: 9789986166764

Parašykite atsiliepimą apie "Pirmoji pagalba mokytojui"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo skaitytojams įsigyti internetu knygą "Pirmoji pagalba mokytojui", Duncan Grey. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti, ar Duncan Grey su knyga "Pirmoji pagalba mokytojui" jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga "Pirmoji pagalba mokytojui" patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Duncan Grey. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą "Pirmoji pagalba mokytojui" palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Pirmoji pagalba mokytojui" perkama kartu