0

Pirmojo Lietuvos Statuto Slucko nuorašas

  • Nemokamas knygos pristatymas
Kaina internetu: 18,99 €
Kaina knygyne: 23,39 €*
Sutaupote: 4.40 € (19%)
NEMOKAMAS PRISTATYMAS
į Omniva, LP Express ir DPD paštomatus bei pašto skyrius Lietuvoje
  • Pristatysime: per 2-26 val.*
Knygą turime sandėlyje
Informacija

Pirmojo Lietuvos Statuto Slucko nuorašas

  • Leidėjas: Vilniaus universiteto leidykla
  • Išleidimo metai: 2020
  • Formatas: 18x25, kieti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 644
  • ISBN ar kodas: 9786090704066

2021-01-31 18.99 InStock
Į krepšelį
Knygos "Pirmojo Lietuvos Statuto Slucko nuorašas" aprašymas

Šiame leidinyje "Pirmojo Lietuvos Statuto Slucko nuorašas" pirmąkart publikuojamos Pirmojo Lietuvos Statuto, Lietuvos Didžiojoje Kunigaikštystėje įsigaliojusio 1529 m. rugsėjo 29 d., vadinamojo Slucko nuorašo faksimilės ir šiuolaikine kirilikos abėcėle transkribuotas tekstas, o leidinio pabaigoje spausdinamas nuorašo teksto vertimas į lietuvių kalbą.

Pirmasis Lietuvos Statutas nebuvo išspausdintas, jo originalas žuvo, o iš visų mūsų laikus pasiekusių septynių jo nuorašų – Slucko vėlyviausias, bet vienintelis išlikęs rusėniškas išplėstinės Statuto redakcijos, kaip spėjama, sudarytos 1533–1538 m., nuorašas. Ši redakcija svarbi, nes parodo, kaip buvo tobulinama LDK teisė jau pirmąjį dešimtmetį po Statuto priėmimo.

Parašykite atsiliepimą apie "Pirmojo Lietuvos Statuto Slucko nuorašas"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Dokumentai

Irena Valikonytė parengė įdomią ir tikrai naudingą knygą Pirmojo Lietuvos Statuto Slucko nuorašas, kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos Pirmojo Lietuvos Statuto Slucko nuorašas aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos Pirmojo Lietuvos Statuto Slucko nuorašas už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą Pirmojo Lietuvos Statuto Slucko nuorašas? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Irena Valikonytė tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažniausiai su "Pirmojo Lietuvos Statuto Slucko nuorašas" perkama kartu