0

Pirštinė

Šiuo metu neparduodama

Apsilankykite!
DIDYSIS KNYGŲ IŠPARDAVIMAS
Daugybė knygų 30-80% pigiau
Informacija

Pirštinė

  • Leidėjas: Versus aureus
  • Išleidimo metai: 2013
  • Formatas: 25x14, kieti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 32
  • ISBN ar kodas: 9789955343998

Šiuo metu neparduodama

Knygos "Pirštinė" aprašymas

Knyga "Pirštinė" - tai žaisminga istorija apie vieną naktį pamestoje pirštinėje įsikūrusius ir ten puotą iškėlusius žvėris.


"Pirštinė" - tai profesionalaus menininko Mariaus Zavadskio sukurtų nepaprastai gyvų ir žaismingų iliustracijų knyga, kuri prikausto dėmesį ir turi užmojo ugdyti mažųjų fantaziją.

Glaustas tekstas suteikia galimybę tėvams neužsnūsti ir užkūrus savo vaizduotę kaskart apipinti spalvingus paveikslėlius naujomis istorijomis.


Knygelės koncepcija kiek neįprasta, todėl reikalauja iš tėvų šiek tiek drąsos ir noro pažvelgti į knygą vaikams kitu kampu.

Įstabiai margos ir tapybiškos iliustracijos pratęsia tekstą, kviečia jį įgarsinti patiems.

Parašykite atsiliepimą apie "Pirštinė"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Skaitome kartu su vaiku

Online knygyno asortimente tūkstančiai įvairaus žanro knygų vaikams. Tarp jų ir kūrinys Pirštinė, kurį parašė Marius Zavadskis. Siūlome ne tik išsamų Pirštinė aprašymą, bet ir susipažinti su kitomis panašia tema kuriančių vaikų ir jaunimo rašytojų knygomis, bei sužinoti, ką dar išleido Marius Zavadskis. Parengėme populiariausių Lietuvos ir užsienio autorių gyvenimo santraukas. 

Šiuolaikiniame knygyne surinkta viskas, ką reikia žinoti apie Pirštinė. Knygos puslapyje rasite trumpą siužetą, ištrauką, puslapių skaičių, leidimo metus, nurodytą kūrinio vertėją ir kitą naudingą informaciją. Daugelis knygų turi ir skaitytojų atsiliepimų skiltį. Jei tokių nėra – tapkite pirmuoju palikusiu savo nuomonę apie leidinį ir palengvinkite kitiems apsisprendimą pirkti. Įsigyti internetu knygą Pirštinė dažnai yra pigiau. Pasitikrinkite, greičiausiai, mėgiamai knygai taikoma akcija ir ją nusipirksite už patrauklią kainą. 


Dažniausiai su "Pirštinė" perkama kartu