Grožinė literatūra už SUPERKAINĄ! Tūkstančiai knygų čia >>>

0

Pirkėjų atsiliepimai

Pirštinių mezgimas virbalais (2 dalis)

Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas

Šiuo metu neparduodama

2022-07-31 5.47 SoldOut

Knygos "Pirštinių mezgimas virbalais (2 dalis)" aprašymas

Ši knyga pirštinių megztų virbalais albumas. Čia smulkiai aiškinama tik pirštuotų pirštuotų pirštinių mezgimo virbalais technika, o kitokių mezgimas parodytas tik pavyzdžiais ir grafinėmis schemomis, nes skirta jau mokančioms megzti. Knyga iliustruota beveik 100 įvairių pirštinių mezgimo pavyzdžių, bet lietuviškų daugiaspalvių čia daugiausia.


Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Pirštinių mezgimas virbalais (2 dalis)"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo skaitytojams įsigyti internetu knygą "Pirštinių mezgimas virbalais (2 dalis)", Vitalija Bagdžiūnienė. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti, ar Vitalija Bagdžiūnienė su knyga "Pirštinių mezgimas virbalais (2 dalis)" jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga "Pirštinių mezgimas virbalais (2 dalis)" patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Vitalija Bagdžiūnienė. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą "Pirštinių mezgimas virbalais (2 dalis)" palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Pirštinių mezgimas virbalais (2 dalis)" perkama kartu