0

Pirkėjų atsiliepimai

Pirštinių mezgimas virbalais

Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas

Šiuo metu neparduodama

2022-07-31 5.9 SoldOut

Knygos "Pirštinių mezgimas virbalais" aprašymas

Lietuvoje žiemos ilgos ir šaltos, neišgyvensi be pirštinių. Virbalais megztos pirštinės nuo neatmenamų laikų mūsų būtinas drabužis. Pirštinės netik saugo nuo šalčio, bet ir puošia žmogų. Tačiau norint numegzti pirštinę, reikia mokėti netik uždėti, išmegzti ir nuleisti akis, bet ir dailiai išdėlioti raštus. Čia galima parodyti vis ką tik mokam įvairius dekoratyvinius mezginio pradžios būdus, raštus, spalvų derinius. Mezgant pirštines galima sunaudoti visus, net mažiausius siūlų likučius. O jų prisirenka pas kiekvieną mezgėją. Pirštinių mezgimas virbalais – mezgimo rankomis naudojant virbalus vadovėlis, skirtas jau mokančioms megzti. Čia daugiausia dėmesio skirta lietuviškų tradicinių daugiaspalvių vaikiškų, moteriškų, vyriškų pirštinių mezgimui, bet sužinosite ir kaip megzti riešines ir kitose šalyse populiarias pirštines.

  • Autorius: Vitalija Bagdžiūnienė
  • Leidėjas: Conto litera
  • Išleidimo metai: 2009
  • Knygos puslapių skaičius: 102
  • Formatas: 17x24, minkšti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9789986836360

Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Pirštinių mezgimas virbalais"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo skaitytojams įsigyti internetu knygą "Pirštinių mezgimas virbalais", Vitalija Bagdžiūnienė. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti, ar Vitalija Bagdžiūnienė su knyga "Pirštinių mezgimas virbalais" jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga "Pirštinių mezgimas virbalais" patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Vitalija Bagdžiūnienė. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą "Pirštinių mezgimas virbalais" palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Pirštinių mezgimas virbalais" perkama kartu