⭐Mūsų 21-ojo GIMTADIENIO FIESTA! Ypatingi pasiūlymai ir šventinės kainos Jums! Naršykite čia >>>

0

NEMOKAMAS PRISTATYMAS Į PAŠTOMATUS NUO 15 AR 20 €

Pirkėjų atsiliepimai

Pitagoras ir pabėgę skaičiai (serija „Mažieji Platonai“)

Kaina: 13,99 €
  • Pristatysime: per 2-26 val.*
Knygą turime sandėlyje

2023-02-28 13.99 InStock
Į krepšelį

Knygos "Pitagoras ir pabėgę skaičiai (serija „Mažieji Platonai“)" aprašymas

Dar viena skaičiavimo klaida? Vienetas, Dvejetas, Trejetas ir Ketvertas paspruko, palikę visatą ant chaoso ribos. Tik Pitagoras gali atkurti pasaulio harmoniją, atskleisdamas skaičiams senąją paslaptį, išsuksiančią juos šokio ritmu… Ši knyga skirta visiems skaitytojams nuo 9 iki 99 metų pasakoja apie matematikus, visatos grožį ir harmoniją.

Pitagoras (570–490 m. pr. Kr.) – senovės graikų filosofas, matematikas, astronomas ir muzikos teorijos pradininkas. Nors tai, ką šiandien vadiname Pitagoro teorema, jau buvo žinoma babiloniečiams dar. 1000 metų iki Pitagoro, bet būtent jis pirmasis šią teoremą įrodė. Pusiau mokslinės, pusiau religinės bendruomenės įkūrėjas, lyros virtuozas, kurio muzika, sakoma, turėjo gydomosios galios, Pitagoras ir šiandien yra itin paslaptinga istorinė figūra. Ar žinojote, kad Pitagoras pirmasis įžvelgė, kad skaičiai ne tik žymi konkrečius daiktus juos skaičiuojant, bet yra ir abstraktūs esiniai?


  • Autorius: Louise Guillemot
  • Serija: Mažieji Platonai
  • Iliustratorius: Anna Griot
  • Leidėjas: Phi knygos
  • Išleidimo metai: 2022
  • Knygos puslapių skaičius: 64
  • Formatas: 14x21, minkšti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9786098236279

Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Pitagoras ir pabėgę skaičiai (serija „Mažieji Platonai“)"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Pažintinė, informacinė literatūra 9-12 metų vaikams

Online knygyno asortimente tūkstančiai įvairaus žanro knygų vaikams. Tarp jų ir kūrinys "Pitagoras ir pabėgę skaičiai (serija „Mažieji Platonai“)", kurį pristato Louise Guillemot. Siūlome ne tik išsamų "Pitagoras ir pabėgę skaičiai (serija „Mažieji Platonai“)" aprašymą, bet ir susipažinti su kitomis panašia tema kuriančių vaikų ir jaunimo rašytojų knygomis, bei sužinoti, ką dar išleido Louise Guillemot. Parengėme populiariausių Lietuvos ir užsienio autorių gyvenimo santraukas. 

Šiuolaikiniame knygyne surinkta viskas, ką reikia žinoti apie "Pitagoras ir pabėgę skaičiai (serija „Mažieji Platonai“)". Knygos puslapyje rasite trumpą siužetą, ištrauką, puslapių skaičių, leidimo metus, nurodytą kūrinio vertėją ir kitą naudingą informaciją. Daugelis knygų turi ir skaitytojų atsiliepimų skiltį. Jei tokių nėra – tapkite pirmuoju palikusiu savo nuomonę apie leidinį ir palengvinkite kitiems apsisprendimą pirkti. Įsigyti internetu knygą "Pitagoras ir pabėgę skaičiai (serija „Mažieji Platonai“)" dažnai yra pigiau. Pasitikrinkite, greičiausiai, mėgiamai knygai taikoma akcija ir ją nusipirksite už patrauklią kainą. 


Dažnai su "Pitagoras ir pabėgę skaičiai (serija „Mažieji Platonai“)" perkama kartu