0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Pjeras labirintų detektyvas. Dingusio Labirinto akmens pėdsakais

5.0
(1 įvertinimai) Įvertinkite
Kaina internetu: 13,99 €
Kaina knygyne: 16,69 €*
Sutaupote: 2.70 € (17%)
  • Pristatysime: per 2-26 val.*
Knygą turime sandėlyje
2021-01-06

Pjeras labirintų detektyvas. Dingusio Labirinto akmens pėdsakais


2021-07-31 13.99 InStock
Į krepšelį
Knygos "Pjeras labirintų detektyvas. Dingusio Labirinto akmens pėdsakais" aprašymas

Ar esi pasiruošęs didžiausiam savo gyvenimo nuotykiui?
Susipažink su šauniuoju detektyvu Pjeru ir tapk tikru įkalčius renkančiu ir paskui vagį sekančiu sekliu. Įsiliek į žaidimo šurmulį ir, nuosekliai skaitydamas nurodymus, kiekviename labirinte rask paslėptus daiktus, dingusius žmones ir paslaptingąjį Poną X, kad galėtum eiti toliau.

Kiekvienas šios interaktyvios ir itin didelio formato knygos puslapis atgyja spalvų gyvastimi, o iliustracijas jai kūrė geriausi pasaulio iliustratoriai. Ji ugdo dėmesingumą, vaizduotę ir analitinį mąstymą. Tai – nesibaigiantis atradimų šaltinis tiek vaikui, tiek suaugusiajam.

Ypač didelio formato knyga – įspūdinga dovana!


  • Autorius: Hiro Kamigaki
  • Leidėjas: Apkabink mėnulį
  • Išleidimo metai: 2018
  • Knygos puslapių skaičius: 36
  • Formatas: 27x35, kieti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9786099587158

2021-01-06

Parašykite atsiliepimą apie "Pjeras labirintų detektyvas. Dingusio Labirinto akmens pėdsakais"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Kitos knygos 6-8 metų vaikams

Online knygyno asortimente tūkstančiai įvairaus žanro knygų vaikams. Tarp jų ir kūrinys Pjeras labirintų detektyvas. Dingusio Labirinto akmens pėdsakais, kurį parašė Hiro Kamigaki. Siūlome ne tik išsamų Pjeras labirintų detektyvas. Dingusio Labirinto akmens pėdsakais aprašymą, bet ir susipažinti su kitomis panašia tema kuriančių vaikų ir jaunimo rašytojų knygomis, bei sužinoti, ką dar išleido Hiro Kamigaki. Parengėme populiariausių Lietuvos ir užsienio autorių gyvenimo santraukas. 

Šiuolaikiniame knygyne surinkta viskas, ką reikia žinoti apie Pjeras labirintų detektyvas. Dingusio Labirinto akmens pėdsakais. Knygos puslapyje rasite trumpą siužetą, ištrauką, puslapių skaičių, leidimo metus, nurodytą kūrinio vertėją ir kitą naudingą informaciją. Daugelis knygų turi ir skaitytojų atsiliepimų skiltį. Jei tokių nėra – tapkite pirmuoju palikusiu savo nuomonę apie leidinį ir palengvinkite kitiems apsisprendimą pirkti. Įsigyti internetu knygą Pjeras labirintų detektyvas. Dingusio Labirinto akmens pėdsakais dažnai yra pigiau. Pasitikrinkite, greičiausiai, mėgiamai knygai taikoma akcija ir ją nusipirksite už patrauklią kainą. 


Dažnai su "Pjeras labirintų detektyvas. Dingusio Labirinto akmens pėdsakais" perkama kartu