0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Pjovimo teorija ir metalo pjovimo įrankiai

Kaina internetu: 31,79 €
Kaina knygyne: 32,99 €*
Sutaupote: 1.20 € (4%)
NEMOKAMAS PRISTATYMAS Lietuvoje
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje

Pjovimo teorija ir metalo pjovimo įrankiai


2021-06-30 31.79 InStock
Į krepšelį
Knygos "Pjovimo teorija ir metalo pjovimo įrankiai" aprašymas

Vadovėlyje "Pjovimo teorija ir metalo pjovimo įrankiai" pateikiami metalų pjovimo teorijos pagrindai, nagrinėjami drožlės ir auglio susidarymo, šilumos išsiskyrimo ir pasiskirstymo pjaunant, įrankio dilimo ir patvarumo, pjovimo jėgų ir jų dedamųjų nustatymo klausimai. Apžvelgiamos šiuolaikinių įrankių pjaunančiosios dalies medžiagos, taip pat pagrindinių metalo apdirbimo įrankių (tekinimo peilių, frezų, grąžtų, gilintuvų, plėstuvų ir sriegiklių) konstrukcijos ir geometriniai rodikliai.

Knyga "Pjovimo teorija ir metalo pjovimo įrankiai" skirta pirmosios pakopos mechanikos ir gamybos inžinerijos studijų krypčių studentams, studijuojantiems pjovimo procesų ir įrankių bei pjovimo teorijos ir įrankių modulius. Ši knyga taip pat gali būti naudinga pramonės technologijos specializacijos diplomantams, rengiantiems bakalauro baigiamąjį darbą, bei metalo apdirbimo įmonių inžinieriams technologams ir staklių operatoriams.


  • Autorius: Vadim Mokšin
  • Leidėjas: VGTU leidykla Technika
  • Išleidimo metai: 2018
  • Knygos puslapių skaičius: 456
  • Formatas: 17x24, kieti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9786094761522

Parašykite atsiliepimą apie "Pjovimo teorija ir metalo pjovimo įrankiai"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Knygos apie mechaniką, mašinas

Vadim Mokšin parengė įdomią ir tikrai naudingą knygą Pjovimo teorija ir metalo pjovimo įrankiai, kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos Pjovimo teorija ir metalo pjovimo įrankiai aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos Pjovimo teorija ir metalo pjovimo įrankiai už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą Pjovimo teorija ir metalo pjovimo įrankiai? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Vadim Mokšin tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Pjovimo teorija ir metalo pjovimo įrankiai" perkama kartu