0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 20 €

Pirkėjų atsiliepimai

Plak, širdie (knyga su defektais)

Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas

Šiuo metu neparduodama

2022-01-31 1.99 SoldOut

Knygos "Plak, širdie (knyga su defektais)" aprašymas

Galimas knygos brokas (gali būti likusi žymė nuo anksčiau ant knygos nugarėlės užklijuotos kainos, pageltę kai kurių knygų puslapiai, gali būti susilankstęs, subraižytas arba įplyšęs knygos viršelis).

Britų rašytojos Penelope Lively romanas „Mėnulio tigras“ dar 1987 m. buvo apdovanotas prestižine „Man Booker“ premija, o minint penkiasdešimtąsias „Booker“ premijos fondo įkūrimo metines pateko į Auksinės "Man Booker" premijos sąrašą ir garbingai atstovauja XX a. 9 dešimtmetį kaip geriausia knyga. Tai jaudinanti istorija apie žmogaus santykį su asmenine praeitimi ir pasakojimas apie ištisą spalvingą epochą.

Vienos mylimiausių Europos rašytojų Amelie Nothomb romanas „Plak, širdie“ atveria duris į moters – motinos, dukters, draugės, mokytojos – širdį. Kiek tamsos iš tiesų gali slėpti laimės nerandanti širdis?

Mari yra gražiausia mergina provincijos miestelyje ir susitikinėja su populiariausiu mieste vaikinu. Jai pavydi visos klasiokės ir ji tuo mėgaujasi. Tačiau, kai Mari pasijunta nėščia ir susilaukia Dianos, viskas pasikeičia. Dianą pamilsta visi, kas tik pamato, o tai kelia motinos pavydą.

„Plak, širdie“ yra Dianos istorija. Tai istorija apie jauną, nuostabią moterį, kuri auga nejausdama motinos meilės. Ji įsimena Alfredo de Musset eilėraščio žodžius „Plak, širdie, tavy juk slypi dvasia“ ir pasiryžta studijuoti kardiologiją. Ji išmoksta būti tvirta, nes kitaip neišgyventų pasaulyje, kur viskas matuojama stereotipinėmis ir netikromis vertybėmis – pinigais, grožiu, sėkme.

Tai istorija apie Dianos santykius su kitomis moterimis – su jos geriausia drauge, maloniąja Elizabeta, su savanaudiškąja dėstytoja Olivija, su seserimi Selija, kurią mama myli kur kas labiau ir, žinoma, su jos mama, Mari. Tai istorija apie žemiškiausius ir žemiausius jausmus, kurie dažnai veikia žmonių santykius – konkurenciją, pavydą, nepasitikėjimą.

Knygos „Plak, širdie“ autorė Amelie Nathomb su tik jai būdingu išradingumu, sąmoju ir skausmingai tikru siužetu, pasakoja apie žmonių santykius ir motinos bei dukters ryšio daugialypiškumą.

„Plak, širdie“ yra subtiliai ištobulintas, persmelkiantis romanas. Jei jūs – žmogus, jūsų širdis taip pat ims plakti stipriau“.

The Washington Post

„Elegantiškas stilius, pasakos elementai, psichologinės įžvalgos, skoningas siužetas ir svaiginanti Prancūzijos, o gal šiuo atveju Belgijos, dvasia... Šią aštrią istoriją apie moralę galima perskaityti per pusdienį, tačiau užtruks visą gyvenimą, kol mes turėsime pakankamai išminties susidoroti su artimiausių žmonių silpnybėmis“.

Kirkus Reviews

Amelie Nothomb (g. 1967 m.) – belgų kilmės prancūzų rašytoja. Gimė Japonijoje, gyvena Prancūzijoje. Nuo savo literatūrinio debiuto 1992 metais, kasmet išleidžia naują romaną. „Plak, širdie“ yra jos 25 knyga. Jos kūryba išskirtinė, didelę įtaką jai padarė vaikystė, praleista Tolimuosiuose Rytuose. Autorė mąsto netradiciškai, meta iššūkius sau ir skaitytojui, todėl jos knygos ir pasirodymai viešumoje nuolat tampa tikra sensacija. Rašytojos romanai verčiami į 40 kalbų. Lietuviškai išleistos jos knygos „Gyvsidabris“, „Alkio biografija“, „Tikrinių vardų žodynas“, „Baimė ir drebėjimas“.Parašykite atsiliepimą apie "Plak, širdie (knyga su defektais)"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Šiuolaikinė užsienio literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo skaitytojams įsigyti internetu knygą "Plak, širdie (knyga su defektais)", Amélie Nothomb. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti, ar Amélie Nothomb su knyga "Plak, širdie (knyga su defektais)" jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga "Plak, širdie (knyga su defektais)" patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Amélie Nothomb. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą "Plak, širdie (knyga su defektais)" palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Plak, širdie (knyga su defektais)" perkama kartu