0

Plepalai arba Gyvenimo keistenybės

  • Nuolaida knygai -63%
Kaina internetu: 2,49 €
Kaina knygyne: 6,69 €*
Sutaupote: 4.20 € (63%)
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje
Informacija

Plepalai arba Gyvenimo keistenybės

  • Leidėjas: Versus aureus
  • Išleidimo metai: 2014
  • Formatas: 15x22, kieti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 304
  • ISBN ar kodas: 9789955344483

2020-10-31 2.49 InStock
Į krepšelį
Knygos "Plepalai arba Gyvenimo keistenybės" aprašymas
Priskirti „Plepalus...“ kuriam nors literatūros žanrui itin sunkus uždavinys. Knyga nuo pirmos iki paskutinės eilutės yra chaosas. Trumpučiai tekstai, išbarstyti puslapiuose, nesusieti jokiais prasminiais ar kitokiais ryšiais.
Tačiau kiekvienas jų – savotiškas, dažnai visiškai netikėtas ar net keistas žvilgsnis į kasdienį žmonių gyvenimą: nuodėmingą ir kilnų, šiek tiek moralų ir tiek pat amoralų, tai sakymai žmonėms, anot autoriaus, nenusipelniusiems Mišių, bet nejučiomis jų trokštantiems.
Rašytojas, į pasaulį žvelgdamas kaip į nesustabdomą laviną, milijonais bitų kasdien sugarmančių į žmogaus psichiką, skaitytojams siūlo visišką laisvę: skaityti nuo pradžios arba nuo pabaigos, nuo vidurio ar nuo bet kurios kitos vietos, laisvę atmesti tai, kas nepatinka, piktina arba šlykštu, laisvę gilintis į tai, kas vadinama kilnumu, laime, vienatve, laisvę nesutikti su viskuo, nes, kaip teigia autorius, – ne viskas knygoje yra tiesa, ne viskas teisinga.
Beje, kaip ir gyvenime!"

Parašykite atsiliepimą apie "Plepalai arba Gyvenimo keistenybės"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Plepalai arba Gyvenimo keistenybės, kurią skaitytojams dovanoja Vytautas Čepas. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Vytautas Čepas su knyga Plepalai arba Gyvenimo keistenybės jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Plepalai arba Gyvenimo keistenybės patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Vytautas Čepas. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Plepalai arba Gyvenimo keistenybės palikti ir jūs.

 


Dažniausiai su "Plepalai arba Gyvenimo keistenybės" perkama kartu