0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 20 €

Pirkėjų atsiliepimai

Plėšikas Hocenplocas ir mėnulio raketa

Kaina internetu: 5,99 €
Kaina knygyne: 10,39 €*
Sutaupote: 4.40 € (43%)
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje

2022-01-31 5.99 InStock
Į krepšelį

Knygos "Plėšikas Hocenplocas ir mėnulio raketa" aprašymas

– Gerai, Kaspariuk, sutinku. Policijai reikia padėti. Mes sugausime plėšiką Hocenplocą! – pareiškė Zepukas ir piktai pridūrė: – Bet žinok, man labai nepatinka, kad jis pasprunka kaip tik tada, kai aš atsigulu snustelėti! Aš jį pasiųsčiau į mėnulį!


Plėšikas Hocenplocas ir vėl paspruko, todėl niekam negalima kelti kojos iš namų! Ir kaip tik tada, kai Zepukas snaudžia, o močiutė ruošiasi Kaspariuką su Zepuku pasiųsti į mišką grybauti? Grybienė pati neišsivirs! Bet plėšikas Hocenplocas į daboklę pats irgi negrįš. Tačiau Kaspariukas su Zepuku jau žino, ką daryti.


Pirmą kartą lietuvių kalba!


Iš vokiečių kalbos vertė Teodoras ČetrauskasParašykite atsiliepimą apie "Plėšikas Hocenplocas ir mėnulio raketa"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Klasikinė literatūra 6-8 metų vaikams

Online knygyno asortimente tūkstančiai įvairaus žanro knygų vaikams. Tarp jų ir kūrinys "Plėšikas Hocenplocas ir mėnulio raketa", kurį pristato Otfried Preussler. Siūlome ne tik išsamų "Plėšikas Hocenplocas ir mėnulio raketa" aprašymą, bet ir susipažinti su kitomis panašia tema kuriančių vaikų ir jaunimo rašytojų knygomis, bei sužinoti, ką dar išleido Otfried Preussler. Parengėme populiariausių Lietuvos ir užsienio autorių gyvenimo santraukas. 

Šiuolaikiniame knygyne surinkta viskas, ką reikia žinoti apie "Plėšikas Hocenplocas ir mėnulio raketa". Knygos puslapyje rasite trumpą siužetą, ištrauką, puslapių skaičių, leidimo metus, nurodytą kūrinio vertėją ir kitą naudingą informaciją. Daugelis knygų turi ir skaitytojų atsiliepimų skiltį. Jei tokių nėra – tapkite pirmuoju palikusiu savo nuomonę apie leidinį ir palengvinkite kitiems apsisprendimą pirkti. Įsigyti internetu knygą "Plėšikas Hocenplocas ir mėnulio raketa" dažnai yra pigiau. Pasitikrinkite, greičiausiai, mėgiamai knygai taikoma akcija ir ją nusipirksite už patrauklią kainą. 


Dažnai su "Plėšikas Hocenplocas ir mėnulio raketa" perkama kartu