0

Plėšikas Hocenplocas ir mėnulio raketa

Kaina internetu: 5,99 €
Kaina knygyne: 6,69 €*
Sutaupote: 0.70 € (11%)
  • Pristatysime: per 2-26 val.*
Knygą turime sandėlyje
Informacija

Plėšikas Hocenplocas ir mėnulio raketa

  • Serija: Plėšikas Hocenplocas
  • Leidėjas: Nieko rimto
  • Išleidimo metai: 2018
  • Formatas: 17x23, kieti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 58
  • ISBN ar kodas: 9786094415524

2020-10-31 5.99 InStock
Į krepšelį
Knygos "Plėšikas Hocenplocas ir mėnulio raketa" aprašymas

– Gerai, Kaspariuk, sutinku. Policijai reikia padėti. Mes sugausime plėšiką Hocenplocą! – pareiškė Zepukas ir piktai pridūrė: – Bet žinok, man labai nepatinka, kad jis pasprunka kaip tik tada, kai aš atsigulu snustelėti! Aš jį pasiųsčiau į mėnulį!


Plėšikas Hocenplocas ir vėl paspruko, todėl niekam negalima kelti kojos iš namų! Ir kaip tik tada, kai Zepukas snaudžia, o močiutė ruošiasi Kaspariuką su Zepuku pasiųsti į mišką grybauti? Grybienė pati neišsivirs! Bet plėšikas Hocenplocas į daboklę pats irgi negrįš. Tačiau Kaspariukas su Zepuku jau žino, ką daryti.


Pirmą kartą lietuvių kalba!


Iš vokiečių kalbos vertė Teodoras Četrauskas

Parašykite atsiliepimą apie "Plėšikas Hocenplocas ir mėnulio raketa"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Klasikinė literatūra

Online knygyno asortimente tūkstančiai įvairaus žanro knygų vaikams. Tarp jų ir kūrinys Plėšikas Hocenplocas ir mėnulio raketa, kurį parašė Otfried Preusler. Siūlome ne tik išsamų Plėšikas Hocenplocas ir mėnulio raketa aprašymą, bet ir susipažinti su kitomis panašia tema kuriančių vaikų ir jaunimo rašytojų knygomis, bei sužinoti, ką dar išleido Otfried Preusler. Parengėme populiariausių Lietuvos ir užsienio autorių gyvenimo santraukas. 

Šiuolaikiniame knygyne surinkta viskas, ką reikia žinoti apie Plėšikas Hocenplocas ir mėnulio raketa. Knygos puslapyje rasite trumpą siužetą, ištrauką, puslapių skaičių, leidimo metus, nurodytą kūrinio vertėją ir kitą naudingą informaciją. Daugelis knygų turi ir skaitytojų atsiliepimų skiltį. Jei tokių nėra – tapkite pirmuoju palikusiu savo nuomonę apie leidinį ir palengvinkite kitiems apsisprendimą pirkti. Įsigyti internetu knygą Plėšikas Hocenplocas ir mėnulio raketa dažnai yra pigiau. Pasitikrinkite, greičiausiai, mėgiamai knygai taikoma akcija ir ją nusipirksite už patrauklią kainą. 


Dažniausiai su "Plėšikas Hocenplocas ir mėnulio raketa" perkama kartu