⭐ GRAND pasiūlymas knygoms! Naršykite čia >>

0

Pirkėjų atsiliepimai

Plėšikas Hocenplocas. Smuklė „Plėšiko lindynė miške“

Kaina: 7,19 €
  • Pristatysime: per 2-26 val.*
Knygą turime sandėlyje
2022-04-14 Evelina

Puiki knyga!


2022-08-31 7.19 InStock
Į krepšelį

Knygos "Plėšikas Hocenplocas. Smuklė „Plėšiko lindynė miške“" aprašymas

Legendinis plėšikas Hocenplocas meta savo amatą! Trečioji istorijos apie vaikų pamiltą plėšiką dalis – „Plėšikas Hocenplocas: smuklė „Plėšiko landynė miške“ atskleis dorąjį Hocenploco veidą.

Už gerą elgesį plėšikas Hocenplocas paleidžiamas iš kalėjimo ir nusprendžia mesti savo kaip profesionalaus vagies karjerą. Jis aplanko Kaspariuko ir Zepuko močiutę, norėdamas atsiprašyti už ankstesnes savo šunybes. Tačiau močiutė juo nepasitiki ir užrakina spintoje.

Ponas Dimfelmozeris plėšiką paleidžia, nes nėra jokių įrodymų, jog šis vėl įvykdė nusikaltimą. Vis dėlto, nusprendžiama plėšiką Hocenplocą pasekti. Ką jie sužinos apie tikruosius plėšiko kėslus? Ar jis tikrai grįžo į doros kelią? Kaip seksis pačiam Hocenplocui atsikratyti savo praeities reputacijos ir pradėti dorą gyvenimą?


Trečioji „Plėšiko Hocenploco“ istorijos dalis apverčia aukštyn kojom visą įsivaizdavimą apie patį plėšiką ir priverčia pamąstyti apie elgesio padarinius – kaip sunkiai tenka dirbti, kad atsikratytum ankstesnių darbų "šlovės". Knyga išleista su spalvotomis vokiečių dailininko F. J. Tripo, kuris piešė daugeliui O. Preussler knygų, iliustracijomis.

 

Otfrydas Proisleris (Otfried Preussler) (1923–2013) – vienas populiariausių vaikų rašytojų. Jis parašė 32 knygas, kurios išverstos į daugiau nei 50 kalbų, o iš viso pasaulyje jau yra per 240 O. Preussler knygų vertimų, išleistų daugiau nei 50 mln. tiražu. Jo knygų herojai persikėlė į teatrų scenas, kino ir televizijos ekranus, jų balsai sklinda iš radijo. O. Preussler apdovanotas daugiau nei 40 įvairiausių literatūrinių premijų ir prizų, jam suteiktas profesoriaus vardas.


Plėšiką Hocenplocą O. Preussler sukūrė 1962 m. Pasirodęs su savo septyniais peiliais ir pipiriniu pistoletu, Hocenplocas užkariavo vaikų širdis. Vėliau rašytojui teko rašyti net du jos tęsinius. 1970 m. pasirodė antroji dalis „Plėšikas Hocenplocas ištrūksta į laisvę“, bet autorius knygoje praleido vieną detalę – pamiršo atburti taksą Vastį, kuris buvo paverstas krokodilu. Kad šią klaidą ištaisytų, O. Preussler teko parašyti trečią dalį – Hocenplocas 3, kuri lietuviškai išleista pavadinimu „Plėšikas Hocenplocas: smuklė „Plėšiko landynė miške“.


Šios O. Preussler istorijos puikiai tiko scenai. Pats rašytojas 1963 m. sukūrė pjesę „Plėšikas Hocenplocas“, pagal kurią buvo sukurtas lėlių spektaklis. Vėliau ir kitos O. Preussler knygos buvo perkeltos į lėlių, dramos ar muzikinių teatrų scenas, pagal jo kūrinius sukurti septyni kino filmai. Iki šiol O. Preussler knygos laikomos dažniausiai scenai pasirenkamais vaikų kūriniais, ir beveik visas scenos ir ekrano versijas parašė pats autorius.


Paklaustas, kodėl rašo vaikams, O. Preussler atsakydavo labai paprastai: „Rašymas vaikams man teikia begalinį džiaugsmą. Tiek pat džiaugsmo, kiek aš gaunu rašydamas, norėčiau palinkėti ir savo skaitytojams“.


Iš vokiečių kalbos vertė Teodoras Četrauskas


Kiti taip pat domėjosi


2022-04-14

Puiki knyga!

2021-01-07

2021-01-04

2020-12-29

2020-05-26

2019-12-12

Parašykite atsiliepimą apie "Plėšikas Hocenplocas. Smuklė „Plėšiko lindynė miške“"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Klasikinė literatūra 6-8 metų vaikams

Online knygyno asortimente tūkstančiai įvairaus žanro knygų vaikams. Tarp jų ir kūrinys "Plėšikas Hocenplocas. Smuklė „Plėšiko lindynė miške“", kurį pristato Otfrydas Proisleris (Otfried Preußler). Siūlome ne tik išsamų "Plėšikas Hocenplocas. Smuklė „Plėšiko lindynė miške“" aprašymą, bet ir susipažinti su kitomis panašia tema kuriančių vaikų ir jaunimo rašytojų knygomis, bei sužinoti, ką dar išleido Otfrydas Proisleris (Otfried Preußler). Parengėme populiariausių Lietuvos ir užsienio autorių gyvenimo santraukas. 

Šiuolaikiniame knygyne surinkta viskas, ką reikia žinoti apie "Plėšikas Hocenplocas. Smuklė „Plėšiko lindynė miške“". Knygos puslapyje rasite trumpą siužetą, ištrauką, puslapių skaičių, leidimo metus, nurodytą kūrinio vertėją ir kitą naudingą informaciją. Daugelis knygų turi ir skaitytojų atsiliepimų skiltį. Jei tokių nėra – tapkite pirmuoju palikusiu savo nuomonę apie leidinį ir palengvinkite kitiems apsisprendimą pirkti. Įsigyti internetu knygą "Plėšikas Hocenplocas. Smuklė „Plėšiko lindynė miške“" dažnai yra pigiau. Pasitikrinkite, greičiausiai, mėgiamai knygai taikoma akcija ir ją nusipirksite už patrauklią kainą. 


Dažnai su "Plėšikas Hocenplocas. Smuklė „Plėšiko lindynė miške“" perkama kartu