Nemokamas pristatymas į paštomatus visoje Lietuvoje nuo 20 € *

Plėšikas Hocenplocas

Kaina: 9,39 €
Kaina su kodu: 8,45 €
Nuolaidos kodas: PATOGU
  • Pristatysime: per 18-26 val.*
Knygą turime sandėlyje
Atsiėmimas Vilniuje
po 1 darbo val.
2017-09-10 Gita

Vaikystės knyga. Labai gera.


2024-07-31 9.39 InStock
Į krepšelį 8,45 € -10% su kodu
PATOGU

Knygos „Plėšikas Hocenplocas“ aprašymas

Viešas skelbimas!
Ieškomi Kaspariukas ir Zepukas.
Ypatingos žymės: raudona Kaspariuko kepurė, žalia Zepuko skrybėlė.
Visus asmenis, galinčius suteikti žinių, policija šiuomi įpareigoja nedelsiant prisistatyti į vietos policijos būstinę. Jums pageidaujant, parodymai bus laikomi paslaptyje.

Ar girdėjote? Nukniauktas puikusis močiutės kavos malūnėlis! Be jokios abejonės – tai nedorėlio plėšiko Hocenploco darbas. Miestelio policija prieš jo niekšybes atrodo bejėgė, tad Kaspariukas ir Zepukas nutaria patys sulaikyti plėšiką bei atitaisyti močiutei padarytą skriaudą.

Bet plėšikų taip be niekur nieko neapgausi…

Ar pavyks draugams ištrūkti iš Hocenploco nelaisvės ir nugalėti piktąjį jo sąjungininką burtininką Petrozilijų Cvakelmaną?

Panašu, kad be gudrybių ir burtų čia neapsieisi!?

Vienas linksmiausių pasaulio vaikų rašytojų Otfriedas Preußleris (1923–2013) – daugiau nei kelių dešimčių nepamirštamų istorijų autorius, už kurias du kartus buvo apdovanotas aukščiausiu nacionaliniu Vokietijos vaikų literatūros apdovanojimu. Šmaikštūs pasakojimai apie plėšiką Hocenplocą jau yra tapę vaikų literatūros klasika, džiuginančia ne vieną skaitytojų kartą. Tai – pirmoji knyga apie plėšiko Hocenploco, Kaspariuko ir Zepuko nuotykius.

Knyga „Plėšikas Hocenplocas“ pirmą kartą Lietuvoje leidžiama su spalvotomis originalaus vokiečių dailininko F. J. Trippo iliustracijomis.

Šioje knygoje „Plėšikas Hocenplocas“ yra viskas, ko reikia 7–10 metų skaitytojui – nuotykiai ir jaudulys, mieli personažai ir daug humoro.

Kupinas nuostabių iliustracijų „Plėšikas Hocenplocas“ gali būti pirma iš skyrių susidedanti knyga Jūsų vaikui. Tai idealus skaitinys prieš miegą ir yra puikus variantas pradedantiems skaityti.

Tėveliams patiks šiltas ir nuoširdus stilius, kuriuo parašyta ši knyga – ją labai malonu skaityti.2017-09-10

Vaikystės knyga. Labai gera.

Parašykite atsiliepimą apie „Plėšikas Hocenplocas“

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Klasikinė literatūra 9-12 metų vaikams

Online knygyno asortimente tūkstančiai įvairaus žanro knygų vaikams. Tarp jų ir kūrinys „Plėšikas Hocenplocas“, kurį pristato Otfrydas Proisleris (Otfried Preußler). Siūlome ne tik išsamų „Plėšikas Hocenplocas“ aprašymą, bet ir susipažinti su kitomis panašia tema kuriančių vaikų ir jaunimo rašytojų knygomis, bei sužinoti, ką dar išleido Otfrydas Proisleris (Otfried Preußler). Parengėme populiariausių Lietuvos ir užsienio autorių gyvenimo santraukas. 

Šiuolaikiniame knygyne surinkta viskas, ką reikia žinoti apie „Plėšikas Hocenplocas“. Knygos puslapyje rasite trumpą siužetą, ištrauką, puslapių skaičių, leidimo metus, nurodytą kūrinio vertėją ir kitą naudingą informaciją. Daugelis knygų turi ir skaitytojų atsiliepimų skiltį. Jei tokių nėra – tapkite pirmuoju palikusiu savo nuomonę apie leidinį ir palengvinkite kitiems apsisprendimą pirkti. Įsigyti internetu knygą „Plėšikas Hocenplocas“ dažnai yra pigiau. Pasitikrinkite, greičiausiai, mėgiamai knygai taikoma akcija ir ją nusipirksite už patrauklią kainą. 


Dažnai su „Plėšikas Hocenplocas“ perkama kartu