0

Plėšikas Hocenplocas

  • Nuolaida knygai -23%
5.0
(1 įvertinimai)
Kaina internetu: 5,29 €
Kaina knygyne: 6,79 €*
Sutaupote: 1.50 € (23%)
  • Pristatysime: per 2-26 val.*
Knygą turime sandėlyje
2017-09-10 Gita

Vaikystės knyga. Labai gera.

Informacija

Plėšikas Hocenplocas

  • Serija: Plėšikas Hocenplocas
  • Leidėjas: Nieko rimto
  • Išleidimo metai: 2017
  • Formatas: 16x23, kieti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 120
  • ISBN ar kodas: 9786094414480

2020-09-30 5.29 InStock
Į krepšelį
Knygos "Plėšikas Hocenplocas" aprašymas
Viešas skelbimas!
Ieškomi Kaspariukas ir Zepukas.
Ypatingos žymės: raudona Kaspariuko kepurė, žalia Zepuko skrybėlė.
Visus asmenis, galinčius suteikti žinių, policija šiuomi įpareigoja nedelsiant prisistatyti į vietos policijos būstinę. Jums pageidaujant, parodymai bus laikomi paslaptyje.


Ar girdėjote? Nukniauktas puikusis močiutės kavos malūnėlis! Be jokios abejonės – tai nedorėlio plėšiko Hocenploco darbas. Miestelio policija prieš jo niekšybes atrodo bejėgė, tad Kaspariukas ir Zepukas nutaria patys sulaikyti plėšiką bei atitaisyti močiutei padarytą skriaudą.
Bet plėšikų taip be niekur nieko neapgausi…
Ar pavyks draugams ištrūkti iš Hocenploco nelaisvės ir nugalėti piktąjį jo sąjungininką burtininką Petrozilijų Cvakelmaną?
Panašu, kad be gudrybių ir burtų čia neapsieisi!?

Iš anglų kalbos vertė Teodoras Četrauskas
2017-09-10

Vaikystės knyga. Labai gera.

Parašykite atsiliepimą apie "Plėšikas Hocenplocas"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Klasikinė literatūra

Online knygyno asortimente tūkstančiai įvairaus žanro knygų vaikams. Tarp jų ir kūrinys Plėšikas Hocenplocas, kurį parašė Otfried Preusler. Siūlome ne tik išsamų Plėšikas Hocenplocas aprašymą, bet ir susipažinti su kitomis panašia tema kuriančių vaikų ir jaunimo rašytojų knygomis, bei sužinoti, ką dar išleido Otfried Preusler. Parengėme populiariausių Lietuvos ir užsienio autorių gyvenimo santraukas. 

Šiuolaikiniame knygyne surinkta viskas, ką reikia žinoti apie Plėšikas Hocenplocas. Knygos puslapyje rasite trumpą siužetą, ištrauką, puslapių skaičių, leidimo metus, nurodytą kūrinio vertėją ir kitą naudingą informaciją. Daugelis knygų turi ir skaitytojų atsiliepimų skiltį. Jei tokių nėra – tapkite pirmuoju palikusiu savo nuomonę apie leidinį ir palengvinkite kitiems apsisprendimą pirkti. Įsigyti internetu knygą Plėšikas Hocenplocas dažnai yra pigiau. Pasitikrinkite, greičiausiai, mėgiamai knygai taikoma akcija ir ją nusipirksite už patrauklią kainą. 


Dažniausiai su "Plėšikas Hocenplocas" perkama kartu