0

Plotinas. Apie Gėrį arba Vienį. Apie tai, kas yra bloga ir iš kur kyla

  • Nuolaida knygai -31%
Kaina internetu: 11,79 €
Kaina knygyne: 16,89 €*
Sutaupote: 5.10 € (31%)
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje
Informacija

Plotinas. Apie Gėrį arba Vienį. Apie tai, kas yra bloga ir iš kur kyla

  • Leidėjas: Aidai
  • Išleidimo metai: 2011
  • Formatas: Kieti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 432
  • ISBN ar kodas: 9786094500039

2021-03-31 11.79 InStock
Į krepšelį
Knygos "Plotinas. Apie Gėrį arba Vienį. Apie tai, kas yra bloga ir iš kur kyla" aprašymas

Knygoje "Plotinas. Apie Gėrį arba Vienį. Apie tai, kas yra bloga ir iš kur kyla" - pateikiami dviejų Plotino traktatų - Tr. 9 [VI, 9] (Apie Gėrį arba Vienį) ir Tr. 51 [I, 8] (Apie tai, kas yra bloga ir iš kur kyla) - vertimai. Pirmasis iš jų yra, ko gero, garsiausias Plotino kūrinys ir vienas įspūdingiausių jo svarstymų apie visos tikrovės šaltinį ir mūsų (sielos) sugrįžimą prie savo ištakų. Antrajame narstomas blogio, taip pat etinio blogio, tai yra sielos ydos kilmės klausimas, o ieškant atsakymo žvelgiama į patį tamsiausią pasaulio "dugną" arba veikiau bedugnę, į tikrą nesatį ir nesamybę.

Abu traktatai į lietuvių kalbą išversti pirmą kartą ir palydėti išsamiais komentarais.


Iš graikų kalbos vertė ir paaiškinimus prašė Tatjana Aleknienė

Parašykite atsiliepimą apie "Plotinas. Apie Gėrį arba Vienį. Apie tai, kas yra bloga ir iš kur kyla"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Plotinas. Apie Gėrį arba Vienį. Apie tai, kas yra bloga ir iš kur kyla, kurią skaitytojams dovanoja Plotinas. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Plotinas su knyga Plotinas. Apie Gėrį arba Vienį. Apie tai, kas yra bloga ir iš kur kyla jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Plotinas. Apie Gėrį arba Vienį. Apie tai, kas yra bloga ir iš kur kyla patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Plotinas. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Plotinas. Apie Gėrį arba Vienį. Apie tai, kas yra bloga ir iš kur kyla palikti ir jūs.

 


Dažniausiai su "Plotinas. Apie Gėrį arba Vienį. Apie tai, kas yra bloga ir iš kur kyla" perkama kartu