0

Po Italiją

Šiuo metu neparduodama

Apsilankykite!
DIDYSIS KNYGŲ IŠPARDAVIMAS
Daugybė knygų 30-80% pigiau
Informacija

Po Italiją

  • Leidėjas: Tiamata
  • Išleidimo metai: 2011
  • Formatas: minkšti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 224
  • ISBN ar kodas: 9789955310365

Šiuo metu neparduodama

Knygos "Po Italiją" aprašymas
Išsirengėte vykti į Italiją? Tuomet šis leidinys kaip tik jums. Juo norėta atkreipti dėmesį į svarbiausias Italijos įžymybes ir lankytinas vietas, supažindinti su italų virtuve, pagrindinėmis šventėmis. Čia rasite keliautojui naudingos informacijos ir reikalingą minimalią itališkų žodžių ar frazių, be kurių turistui nelengva išsiversti, atsargą.

Parašykite atsiliepimą apie "Po Italiją"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Po Italiją, kurią skaitytojams dovanoja Nadežda Jutienė. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Nadežda Jutienė su knyga Po Italiją jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Po Italiją patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Nadežda Jutienė. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Po Italiją palikti ir jūs.

 


Dažniausiai su "Po Italiją" perkama kartu