⚠ Knygos apie KALĖDAS VAIKAMS šventinėmis kainomis! Naršykite čia >>>

0

NEMOKAMAS PRISTATYMAS Į PAŠTOMATUS NUO 15 AR 20 €

Pirkėjų atsiliepimai

Po Lietuvą su šeima

Kaina: 13,39 €
  • Pristatysime: per 2-26 val.*
Knygą turime sandėlyje

2022-12-31 13.39 InStock
Į krepšelį

Knygos "Po Lietuvą su šeima" aprašymas

Kokybiškai kelionei su šeima būtinas aiškus maršrutas, lankytinų objektų sąrašas ir... numatytos vietos pietums. Vadovas „Po Lietuvą su šeima“ siūlo leistis į kelionę po nepažintą Lietuva su artimiausiai žmonėmis - savo šeima.

Netiesa, kad Lietuvoje be Trakų pilies ir Kryžių kalno nėra ką pamatyti. Kiekvienas regionas gali pasiūlyti įdomių muziejų, pažintinių takų, apžvalgos bokštų ar įspūdingų gamtos paminklų. Tačiau juos ne visada lengva surasti.

Fotografas ir keliautojas Vytautas Kandrotas knygoje „Po Lietuvą su šeima: 25 maršrutai“ pateikia populiariausias kelionės kryptis, išsamiai pasakoja apie lankytinas vietas. Tai pačios įdomiausios kelionės, į kurias galėsite leistis tiek pėsti, tiek su dviračiais, tiek patogiai įsitaisę automobilyje. Knyoje pateikta informacija padės suderinti pažintinį ir poilsinį turizmą.

Knygoje siūlomi maršrutai ir lankytinos vietos pritaikytos keliaujantiems kartu su vaikais. Čia siūlomos įvairios edukacinės programas, pažymėtos žaidimų ir poilsio aikštelės gamtoje. Dviejuose šimtuose knygos „Po Lietuvą su šeima: 25 maršrutai“ puslapių telpa visa Lietuva - nuo kiekvieno atskiro regiono iki trumpų sustojimų pajūryje.

Atsivertę knygą rasite ne tik parengtus 25 maršrutus po Lietuvą, bet ir 250 lankytinų šalies objektų, nurodytas skirtingas kelionių kryptis po Lietuvos miestus ir regionus, dviračių maršrutus. Gausiai iliustruotuose leidinio puslapiuose pateikiama ne tik bendriausia informacija, bet ir įdomūs faktai apie lankomas apylinkes, trumpas keliautojo žodynėlis, maitinimo įstaigos ir kita naudinga informacija.

Knygoje rasite pramogų ir žaidimų, kad keliaujant laikas neprailgtų ir būtų linksma.

„Po Lietuvą su šeima: 25 maršrutai“ - tai puiki galimybė pažinti gražiausias į įdomiausias Lietuvos vietoves ir atrasti naujas, dar neatrastas šalies vietas.


  • Autorius: Vytautas Kandrotas
  • Leidėjas: Terra Publica
  • Išleidimo metai: 2019
  • Knygos puslapių skaičius: 240
  • Formatas: 17x25, puskiečiai viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9786094731174

Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Po Lietuvą su šeima"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Kelionių vadovai po Lietuvą

Vytautas Kandrotas pristato įdomią ir tikrai naudingą knygą "Po Lietuvą su šeima", kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos "Po Lietuvą su šeima" aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos "Po Lietuvą su šeima" už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą "Po Lietuvą su šeima"? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Vytautas Kandrotas tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Po Lietuvą su šeima" perkama kartu