0

Po Lietuvą su šeima

Internetu: 13,49 €
Knygyne: 16,68 €*
Sutaupote: 3.19 € (20%)
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Turime sandėlyje
Informacija

Po Lietuvą su šeima

  • Leidėjas: Terra Publica
  • Išleidimo metai: 2019
  • Formatas: 17x25, puskiečiai viršeliai
  • Puslapių skaičius: 240
  • ISBN ar kodas: 9786094731174

2020-07-31 13.49 InStock
Į krepšelį
Aprašymas

Kokybiškai kelionei su šeima būtinas aiškus maršrutas, lankytinų objektų sąrašas ir... numatytos vietos pietums. Vadovas „Po Lietuvą su šeima“ siūlo leistis į kelionę po nepažintą Lietuva su artimiausiai žmonėmis - savo šeima.

Netiesa, kad Lietuvoje be Trakų pilies ir Kryžių kalno nėra ką pamatyti. Kiekvienas regionas gali pasiūlyti įdomių muziejų, pažintinių takų, apžvalgos bokštų ar įspūdingų gamtos paminklų. Tačiau juos ne visada lengva surasti.

Fotografas ir keliautojas Vytautas Kandrotas knygoje „Po Lietuvą su šeima: 25 maršrutai“ pateikia populiariausias kelionės kryptis, išsamiai pasakoja apie lankytinas vietas. Tai pačios įdomiausios kelionės, į kurias galėsite leistis tiek pėsti, tiek su dviračiais, tiek patogiai įsitaisę automobilyje. Knyoje pateikta informacija padės suderinti pažintinį ir poilsinį turizmą.

Knygoje siūlomi maršrutai ir lankytinos vietos pritaikytos keliaujantiems kartu su vaikais. Čia siūlomos įvairios edukacinės programas, pažymėtos žaidimų ir poilsio aikštelės gamtoje. Dviejuose šimtuose knygos „Po Lietuvą su šeima: 25 maršrutai“ puslapių telpa visa Lietuva - nuo kiekvieno atskiro regiono iki trumpų sustojimų pajūryje.

Atsivertę knygą rasite ne tik parengtus 25 maršrutus po Lietuvą, bet ir 250 lankytinų šalies objektų, nurodytas skirtingas kelionių kryptis po Lietuvos miestus ir regionus, dviračių maršrutus. Gausiai iliustruotuose leidinio puslapiuose pateikiama ne tik bendriausia informacija, bet ir įdomūs faktai apie lankomas apylinkes, trumpas keliautojo žodynėlis, maitinimo įstaigos ir kita naudinga informacija.

Knygoje rasite pramogų ir žaidimų, kad keliaujant laikas neprailgtų ir būtų linksma.

„Po Lietuvą su šeima: 25 maršrutai“ - tai puiki galimybė pažinti gražiausias į įdomiausias Lietuvos vietoves ir atrasti naujas, dar neatrastas šalies vietas.

Parašykite atsiliepimą apie prekę!

Būtina įvertinti prekę

Dažniausiai perkama kartu