0

Po tavęs, Maksai

  • Nuolaida knygai -71%
Kaina internetu: 2,99 €
Kaina knygyne: 10,29 €*
Sutaupote: 7.30 € (71%)
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje
Informacija

Po tavęs, Maksai

  • Leidėjas: Lietuvos rašytojų sąjungos leidykla
  • Išleidimo metai: 2014
  • Formatas: 15x22, kieti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 328
  • ISBN ar kodas: 9789986397861

2020-11-30 2.99 InStock
Į krepšelį
Knygos "Po tavęs, Maksai" aprašymas

"Po tavęs, Maksai" - romanas apie cirko siamo dvynius tarpukario Europoje.

Debiutinis suomių rašytojos Leenos Parkkinen romanas „Po tavęs, Maksai“ atskleidžia kitoniškumo patirtis. Tai pasakojimas apie Siamo dvynius, vaikystėje parduotus cirkui. Maksas ir Izaokas suaugę nugaromis, gyvena vieną gyvenimą, nors turi skirtingas širdis. Su cirku jie keliauja po dekadansišką tarpukario Europą, Vokietijos miestus, lanko Paryžiaus kabaretus, Helsinkio bordelius. Cirko savininkai pelnosi demonstruodami luošumą. Dvynius užjaučia tik į juos panašūs likimo nuskriaustieji, visuomenės atstumtos moterys. Helsinkyje Izaokas tragiškai įsimyli Irisą... Vaizduojamos titaniškos pastangos išgyventi, kai esi ne toks kaip kiti, kai trokšti meilės, o patiri vienatvę ir pažeminimą.

Suomių rašytojos Leenos Parkkinen debiutinis romanas „Po tavęs, Maksai“ apdovanotas keliomis premijomis – Geriausio debiuto, Lailos Hirvisaari premija, skiriama jaunam talentingam rašytojui, ir premija už perkamiausią 2009 metų debiutinę knygą. Romano vertimai leidžiami Vokietijoje, Ispanijoje, Italijoje, Lenkijoje, Danijoje. Leena Parkkinen (g. 1979) nuo vaikystės svajojo tapti rašytoja. Studijavo filologiją, grafikos dizainą, rašo ketvirtą knygą.

Iš suomių kalbos vertė Aida Krilavičienė

Parašykite atsiliepimą apie "Po tavęs, Maksai"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Šiuolaikinė užsienio literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Po tavęs, Maksai, kurią skaitytojams dovanoja Leena Parkkinen. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Leena Parkkinen su knyga Po tavęs, Maksai jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Po tavęs, Maksai patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Leena Parkkinen. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Po tavęs, Maksai palikti ir jūs.

 


Dažniausiai su "Po tavęs, Maksai" perkama kartu