0

Pirkėjų atsiliepimai

Po tyliuoju mėnuliu

2.0
(1 įvertinimai) Įvertinkite
Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas
2020-11-24 Martynas


Šiuo metu neparduodama

2022-05-31 5.39 SoldOut

Knygos "Po tyliuoju mėnuliu" aprašymas

Vienos nakties įvykiai sukrečia mažo Anglijos kaimelio gyvenimą – pasklinda žinia apie dvi iš pirmo žvilgsnio nesusijusias mirtis.

Žvarbų rudens rytą policija sulaukia dviejų pranešimų apie netoliese rastus kūnus. Pirmiausia pareigūnai vyksta į atokų ūkį mažo kaimelio pašonėje, kur rastas jaunos moters lavonas. Netrukus gaunamas pranešimas apie neliese esančiame karjere rastą dar vieną moters kūną. Gal tai savižudybė?

Viena iš jų – gyvenimą mylinti ir seksą mėgstanti gražuolė. Kita – pasiturinti, visų gerbiama žmona. Regis, jų niekas nesieja. Tačiau ar tikrai? Į tai atsakyti turės profesionalių tyrėjų komanda vadovaujama detektyvės vyresniosios inspektorės Luisos Smit. Kas vyksta ramiame Anglijos kaimelyje, jei per vieną naktį čia nutinka du tokie kraupūs įvykiai?

Vos per šešias dienas tyrėjai sujungs atskirus bylos taškus ir pateiks vientisą šių įvykių paveikslą. Kas gi tas paslaptingasis žudikas? Skaitytojas bus prikaustytas nuo pirmo iki paskutinio romano „Po tyliuoju mėnuliu“ puslapio.

Anksčiau policijoje dirbusi detektyvų rašytoja Elizabeth Haynes skaitytojams pristato visą kriminalistų darbo virtuvę - knygoje pateikiami su aprašoma byla susiję policijos dokumentai - „pirminė“ medžiaga, iš kurios gimsta trilerio siužetas – policijos raportai, telefono skambučių išklotinės, apklausų protokolai. Romano „Po tyliuoju mėnuliu“ tekste visa tai panaudojama kuriant įtemptą pasakojimą ir daugiasluoksnius veikėjų charakterius. Knygoje „Po tyliuoju mėnuliu“ netrūks paslapčių ir intriguojančių klausimų, atsakymas į kuriuos bus vis atidėliojamas.

Elizabeth Haynes ilgą laiką dirbo policijos kriminalinės informacijos tyrėja. Buvusi teisėsaugos darbuotoja savo patirtį dabar perteikia įtemptuose kriminaliniuose romanuose. 2011 m. pasirodžiusi pirmoji autorės knyga tapo „Amazon“ bestseleriu, ji buvo išversta į keletą užsienio kalbų. Jos kūryba susidomėjo ir kino juostų kūrėjai.

„Nuo pat pradžios aišku, kad tai nebus „standartinis kriminalinis romanas“ – autorė remiasi savo profesine tyrėjos patirtimi ir kuria detalų pasakojimą, kuris prasideda, kai policija tą pačią dieną, tame pačiame kaimelyje randa du kūnus. Pridėta policijos tyrimo medžiaga, elektroniniai laiškai ir kiti dokumentai leis skaitytojui pajusti tikrą policijos darbą. Tai puikiai parašyta trilerių serijos pirmoji knyga su įsimintinais veikėjais ir daugybe siužeto vingių.“
Compulsive Readers

Iš anglų kalbos vertė Dalia Paslauskienė


  • Autorius: Elizabeth Haynes
  • Leidėjas: Jotema
  • Išleidimo metai: 2019
  • Knygos puslapių skaičius: 416
  • Formatas: 15x22, kieti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9789955138310

Kiti taip pat domėjosi


2020-11-24

Parašykite atsiliepimą apie "Po tyliuoju mėnuliu"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Šiuolaikiniai detektyvai ir trileriai

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo skaitytojams įsigyti internetu knygą "Po tyliuoju mėnuliu", Elizabeth Haynes. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti, ar Elizabeth Haynes su knyga "Po tyliuoju mėnuliu" jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga "Po tyliuoju mėnuliu" patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Elizabeth Haynes. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą "Po tyliuoju mėnuliu" palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Po tyliuoju mėnuliu" perkama kartu