0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Po veršiavimosi: ligos, gydymas ir profilaktika

Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas

Šiuo metu neparduodama

2021-09-30 11.22 SoldOut

Knygos "Po veršiavimosi: ligos, gydymas ir profilaktika" aprašymas

Knygoje nagrinėjama karvių fiziologija veršingumo pabaigoje ir laktacijos pradžioje. Aptariamos po veršiavimosi pasitaikančios patalogijos ir aiškinama, kaip jos siejasi su pagrindinėmis medžiagų apykaitos ligomis – ketoze ir hipokalcemija. Siūlomos periodo po atvedimo profilaktikos priemonės, grįstos mitybos reguliavimu.

  • Autorius: V.Žilaitis
  • Leidėjas: Terra Publica
  • Išleidimo metai: 2007
  • Knygos puslapių skaičius: 168
  • ISBN ar kodas: 9789955784005

Parašykite atsiliepimą apie "Po veršiavimosi: ligos, gydymas ir profilaktika"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą "Po veršiavimosi: ligos, gydymas ir profilaktika", kurią skaitytojams dovanoja V.Žilaitis. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar V.Žilaitis su knyga "Po veršiavimosi: ligos, gydymas ir profilaktika" jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga "Po veršiavimosi: ligos, gydymas ir profilaktika" patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė V.Žilaitis. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą "Po veršiavimosi: ligos, gydymas ir profilaktika" palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Po veršiavimosi: ligos, gydymas ir profilaktika" perkama kartu