0

Po žvaigždėtu Kalėdų dangumi

Informacija

Po žvaigždėtu Kalėdų dangumi

  • Leidėjas: Presvika
  • Išleidimo metai: 2016
  • Formatas: 22x28, kieti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 36
  • ISBN ar kodas: 9789955228332

Šiuo metu neparduodama

Knygos "Po žvaigždėtu Kalėdų dangumi" aprašymas
"Po žvaigždėtu Kalėdų dangumi" - puikiai iliustruota, paminkštintu viršeliu knyga apie Kalėdų Senelį.

Metų pabaigoje Kalėdų Seneliui prasideda darbymetis. Ir ką jis darytų, jei ne gerieji pagalbininkai elfai, padedantys Seneliui skaityti vaikų laiškus ir gaminti jiems žaislus.

O kaip Kalėdų naktį Senelis keliauja pas vaikus, papasakos ši puikiai iliustruota, paminkštintu viršeliu knyga.

Parašykite atsiliepimą apie "Po žvaigždėtu Kalėdų dangumi"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Knygutės apie Kalėdas

Online knygyno asortimente tūkstančiai įvairaus žanro knygų vaikams. Tarp jų ir kūrinys Po žvaigždėtu Kalėdų dangumi, kurį parašė . Siūlome ne tik išsamų Po žvaigždėtu Kalėdų dangumi aprašymą, bet ir susipažinti su kitomis panašia tema kuriančių vaikų ir jaunimo rašytojų knygomis, bei sužinoti, ką dar išleido . Parengėme populiariausių Lietuvos ir užsienio autorių gyvenimo santraukas. 

Šiuolaikiniame knygyne surinkta viskas, ką reikia žinoti apie Po žvaigždėtu Kalėdų dangumi. Knygos puslapyje rasite trumpą siužetą, ištrauką, puslapių skaičių, leidimo metus, nurodytą kūrinio vertėją ir kitą naudingą informaciją. Daugelis knygų turi ir skaitytojų atsiliepimų skiltį. Jei tokių nėra – tapkite pirmuoju palikusiu savo nuomonę apie leidinį ir palengvinkite kitiems apsisprendimą pirkti. Įsigyti internetu knygą Po žvaigždėtu Kalėdų dangumi dažnai yra pigiau. Pasitikrinkite, greičiausiai, mėgiamai knygai taikoma akcija ir ją nusipirksite už patrauklią kainą. 


Dažniausiai su "Po žvaigždėtu Kalėdų dangumi" perkama kartu