0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Poezijos pavasaris 2020

Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas

Šiuo metu neparduodama

2021-10-31 10.49 SoldOut

Knygos "Poezijos pavasaris 2020" aprašymas

Tarptautinio poezijos festivalio „Poezijos pavasaris 2020“ tradicinis almanachas su kompaktine plokštele. Šių metų almanacho sudarytojai poetai Benediktas Januševičius ir Dainius Gintalas. „Poezijos pavasario“ svečių kūrybą atrinko Vytas Dekšnys. Kompaktinę plokštelę parengė Rimantas Kmita. Almanacho apipavidalinimu rūpinosi dailininkas Gytis Skudžinskas.

„Poezijos pavasario 2020“ almanachą išleido Rašytojų sąjungos fondas.Parašykite atsiliepimą apie "Poezijos pavasaris 2020"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių eilėraščiai ir dramos

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą "Poezijos pavasaris 2020", kurią skaitytojams dovanoja Benediktas Januševičius, Dainius Gintalas. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Benediktas Januševičius, Dainius Gintalas su knyga "Poezijos pavasaris 2020" jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga "Poezijos pavasaris 2020" patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Benediktas Januševičius, Dainius Gintalas. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą "Poezijos pavasaris 2020" palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Poezijos pavasaris 2020" perkama kartu