0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Poezijos spalvos

Kaina internetu: 7,39 €
Kaina knygyne: 8,99 €*
Sutaupote: 1.60 € (18%)
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje
2020-06-04 Leonida

Skaičiau ir mėgavausi... Netikėti posūkiai, ne nuobodu, nes tai eilėraštis, tai pasvajoti ar pamąstyti kviečianti mintis, tai spalvota kelionė...


2021-11-30 7.39 InStock
Į krepšelį

Knygos "Poezijos spalvos" aprašymas

Kai būni tyloje,
Ramiam vienovės gojuj,
Gali išgirsti kuždesį bežodį...
Tai balsas iš kažkur labai toli.
Kodėl jis skamba? Ką byloja?
Gal begalybe masina į tolius?

"Gyvenimas mums suteikia puikią progą mokytis, gilintis į būties paslaptis. Galbūt tam, kad geriau suprasti save, savo poreikius, interesus, pažinti savo tikrąją prigimtį... Ir gyventi tinkamai, būti tiesoje, tikrume, meilėje, remtis tikrosiomis savo dvasinėmis vertybėmis... Dalinuosi savo išgyvenimais, perteiktais eilėmis ir pamąstymais, nugulusiais popieriuje."
Lina Rudaitienė

"Esu menotyrininkė ir sąmoningos kūrybos puoselėtoja. Gyvenimo keliai ir keleliai nuolat nukreipdavo link kūrybiškų potyrių ir veiklų, kurios skatino mokytis vis naujų dalykų, ieškoti ir atrasti... Mano kūrybinė saviraiška grįsta meniška ekspresija ir įvairiaspalvėmis patirtimis. Knygoje „Poezijos spalvos" dalinuosi savo tapybos darbais, kurie man nuolat kelia amžinąjį klausimą „Kas aš esu?"
Ingrida Alonderė

VšĮ „Sąmoninga kūryba" veikla – dvasinių dorybių ugdymas, saviugda, praktiniai sąmoningo kvėpavimo užsiėmimai, kūrybinė meninė saviraiška, dvasinis gyvenimas, malda ir meditacija, būties dėsnių pažinimas.2020-06-04

Skaičiau ir mėgavausi... Netikėti posūkiai, ne nuobodu, nes tai eilėraštis, tai pasvajoti ar pamąstyti kviečianti mintis, tai spalvota kelionė...

Parašykite atsiliepimą apie "Poezijos spalvos"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių eilėraščiai ir dramos

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą "Poezijos spalvos", kurią skaitytojams dovanoja Ingrida Alonderė, Lina Rudaitienė. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Ingrida Alonderė, Lina Rudaitienė su knyga "Poezijos spalvos" jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga "Poezijos spalvos" patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Ingrida Alonderė, Lina Rudaitienė. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą "Poezijos spalvos" palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Poezijos spalvos" perkama kartu