0
5.0
(1 įvertinimai)
Internetu: 7,39 €
Knygyne: 8,99 €*
Sutaupote: 1.60 € (18%)
  • Pristatysime: per 2-26 val.*
Turime sandėlyje
2020-06-04 Leonida

Skaičiau ir mėgavausi... Netikėti posūkiai, ne nuobodu, nes tai eilėraštis, tai pasvajoti ar pamąstyti kviečianti mintis, tai spalvota kelionė...

Informacija

Poezijos spalvos

  • Leidėjas: Sąmoninga kūryba
  • Išleidimo metai: 2020
  • Formatas: 12x21, minkšti viršeliai
  • Puslapių skaičius: 84
  • ISBN ar kodas: 9786094754975

2020-07-31 7.39 InStock
Į krepšelį
Aprašymas

Kai būni tyloje,
Ramiam vienovės gojuj,
Gali išgirsti kuždesį bežodį...
Tai balsas iš kažkur labai toli.
Kodėl jis skamba? Ką byloja?
Gal begalybe masina į tolius?

"Gyvenimas mums suteikia puikią progą mokytis, gilintis į būties paslaptis. Galbūt tam, kad geriau suprasti save, savo poreikius, interesus, pažinti savo tikrąją prigimtį... Ir gyventi tinkamai, būti tiesoje, tikrume, meilėje, remtis tikrosiomis savo dvasinėmis vertybėmis... Dalinuosi savo išgyvenimais, perteiktais eilėmis ir pamąstymais, nugulusiais popieriuje."
Lina Rudaitienė

"Esu menotyrininkė ir sąmoningos kūrybos puoselėtoja. Gyvenimo keliai ir keleliai nuolat nukreipdavo link kūrybiškų potyrių ir veiklų, kurios skatino mokytis vis naujų dalykų, ieškoti ir atrasti... Mano kūrybinė saviraiška grįsta meniška ekspresija ir įvairiaspalvėmis patirtimis. Knygoje „Poezijos spalvos" dalinuosi savo tapybos darbais, kurie man nuolat kelia amžinąjį klausimą „Kas aš esu?"
Ingrida Alonderė

VšĮ „Sąmoninga kūryba" veikla – dvasinių dorybių ugdymas, saviugda, praktiniai sąmoningo kvėpavimo užsiėmimai, kūrybinė meninė saviraiška, dvasinis gyvenimas, malda ir meditacija, būties dėsnių pažinimas.

2020-06-04

Skaičiau ir mėgavausi... Netikėti posūkiai, ne nuobodu, nes tai eilėraštis, tai pasvajoti ar pamąstyti kviečianti mintis, tai spalvota kelionė...

Parašykite atsiliepimą apie prekę!

Būtina įvertinti prekę

Dažniausiai perkama kartu