-10% NUOLAIDOS KODAS VISKAM: SILUMA

0

Pirkėjų atsiliepimai

Pokalbiai apie seksą

Kaina internetu: 6,29 €
Kaina knygyne: 6,99 €*
Sutaupote: 0,70 € (11%)
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje
2022-05-31 6.29 InStock
Į krepšelį

Knygos "Pokalbiai apie seksą" aprašymas

Seksas kaip baltas siūlas eina per visus žmonių santykius, jis nėra nuo jų atskirtas, todėl bet kokiai psichologinei problemai iškilus visada atsiranda stipriau ar silpniau išreikštas seksualinis komponentas. Būtent šiuos seksualinius komponentus ir aptaria knygos autoriai gydytojas, seksologas Viktoras Šapurovas ir sveikatos žurnalistė Daiva Ausėnaitė: seksualinis švietimas, seksualinio identiteto paieškos, pirmieji lytiniai santykiai, neištikimybė, skyrybos, seksas už pinigus, konfliktai dėl pinigų, sprendimas susilaukti vaikų, senjorų seksas ir nuo Kristaus laikų su savimi žmonijos tampomas kaltės jausmas.

Knyga "Pokalbiai apie seksą" – tai Viktoro Šapurovo ir Daivos Ausėnaitės pokalbiai apie seksą. 17-a pokalbių prie kavos puodelio virto 17-a knygos skyrių. Kartais interviu, kartais ramaus pokalbio, kartais diskusijos ir net ginčo forma išdėstyti knygos skyriai patrauks įvairaus amžiaus skaitytoją.

"Tėvų seksas vaikui miegant, masturbacija paauglio gyvenime, seksas už pinigus — tokias ir panašias temas gvildenome gurkšnodami kavą ir kramsnodami šokoladinius saldainius. Ši knyga neretai jus privers ištarti „a, tai štai kodėl" arba „dabar viskas aišku!". Jūsų rankose - ne erotinis romanas ar teorinis fiziologinių poreikių aptarimas. Jūsų rankose - pirma ir išsami lietuviška knyga apie seksą. Suteikiame šimtaprocentinę garantiją - perskaičius ją, jūsų pokalbiai apie seksą taps turiningesni, išmintingesni, o įgytos žinios leis tapti geresne meiluže ar meilužiu, žmona ar vyru, mama ar tėvu, tiesiog geresniu žmogum.
Pasiruoškite sudrebinti savo ramų pasaulį!"

Daiva Ausėnaitė, žurnalistė

"Tai knyga apie mūsų gyvenimą - nepatobulintą, nepagražintą, su nuoskaudomis ir stereotipiniais požiūriais. Su ligomis, praradimais, senatve ir mirtimi. Nepaisant visų šių dalykų, mūsų gyvenime atsiranda vietos seksui, didžiausiam artumui tarp dviejų žmonių, dviejų kūnų atvirai kalbai, kaskart naujai pažinčiai, kartais konfliktui ar nusivylimui, kartais - aistros karščiui, aukščiausiam meilės taškui.
Žmonių pasaulis sunkiai įsivaizduojamas be seksualinių potyrių, tad pasikalbėkime apie tai. Juolab, kad aptarti tikrai yra ką."

Viktoras Sapurovas, gydytojas psichoterapeutas, seksologas

TURINYS

Pratarmė / 7

1 skyrius. Psichoterapinė A. Adlerio mokykla / 11

2 skyrius. Meilė / 29

3 skyrius. Meilė ir seksas / 43

4 skyrius. Laimė šeimoje ir poroje / 53

5 skyrius. Bendravimo menas / 69

6 skyrius. Lytinio gyvenimo pradžia / 87

7 skyrius. Sekso svarba šeimos stabilumui / 93

8 skyrius. Sekso įvairovė / 103

9 skyrius. Homoseksualumas / 109

10 skyrius. Kontracepcija ir seksas / 119

11 skyrius. Pasiruošimas vaikams / 131

12 skyrius. Seksas nėštumo metu ir po gimdymo / 151

13 skyrius. Santykiai su mažais ir suaugusiais vaikais.... 163

14 skyrius. Lytiškumo ugdymas / 183

15 skyrius. Senjorų lytinis gyvenimas / 197

16 skyrius. Seksas ir pinigai / 209

17 skyrius. Seksas ir kaltė (nuodėmė) / 231Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Pokalbiai apie seksą"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Knygos apie seksą

Viktoras Šapurovas, Daiva Ausėnaitė pristato įdomią ir tikrai naudingą knygą "Pokalbiai apie seksą", kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos "Pokalbiai apie seksą" aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos "Pokalbiai apie seksą" už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą "Pokalbiai apie seksą"? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Viktoras Šapurovas, Daiva Ausėnaitė tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Pokalbiai apie seksą" perkama kartu