⭐⭐⭐ Knygos su DEFEKTAIS! Nedideli trūkumai - ypač mažos kainos! Naršykite čia >>>

0

Nemokamas pristatymas Lietuvoje nuo 20 ar 25 €

Pirkėjų atsiliepimai

Pokalbiai su tėvu

Kaina: 14,89 €
  • Pristatysime: per 2-26 val.*
Knygą turime sandėlyje
2023-06-30 14.89 InStock
Į krepšelį

Knygos "Pokalbiai su tėvu" aprašymas

„Mėgstu įvairiomis progomis pasikalbėti su Tėvu, ypač po to, kai jis pasitraukė iš aktyviosios politikos ir atsirado daugiau laiko. Iš pradžių galvojau, kad tokie pokalbiai svarbūs tik man, bet paskui patyriau, kad anūkams bei proanūkiams ne mažiau įdomu (o ir prasminga!) išgirsti įvairius senolio pamąstymus apie gyvenimą, Lietuvą, Dievą, dėstomus paprastai ir suprantamai. Retsykiais paskelbdavau juos savo socialinio tinklo paskyroje ir gausūs skaitytojų komentarai bei klausimas „O kada pasirodys knyga?“ paskatino žengti šį žingsnį surinkti ir išleisti „Pokalbius su Tėvu“.
Kita vertus, galbūt tokia knyga taps paskatinimu ir kitiems – užrašinėkim savo tėvų, senelių ir močiučių mintis. Juk tokios „giminės knygos“ – tai itin svarbi kiekvieno iš mūsų savosios tapatybės paieška, it gyvybės vanduo stiprinanti ir neleidžianti užmiršti, iš kur mes ir kas esame.“

Vytautas V. Landsbergis

Kaip Tau atrodo, kada žmogus gali būti laimėj, darnoj su savo Tėvyne, su žmonėmis?

Žmogus yra patenkintas, iš tikrųjų giliai patenkintas, kai pasodina medį, apsėjo lauką arba padeda savo artimam, savo šeimai, savo kaimynui ar tiesiog žmogui nelaimėje. Aš manau, tokiais atvejais nebūna jokių antrinių minčių, jokių abejonių, ar gerai pasielgiau. Net svarstymo tokio nėra, nes žmogus gyvena taip, kaip turi būti.Parašykite atsiliepimą apie "Pokalbiai su tėvu"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Memuarai apie visuomenę, politiką

Vytautas Landsbergis, Vytautas V. Landsbergis pristato įdomią ir tikrai naudingą knygą "Pokalbiai su tėvu", kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos "Pokalbiai su tėvu" aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos "Pokalbiai su tėvu" už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą "Pokalbiai su tėvu"? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Vytautas Landsbergis, Vytautas V. Landsbergis tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Pokalbiai su tėvu" perkama kartu