⭐⭐⭐ Knygos su DEFEKTAIS! Nedideli trūkumai - ypač mažos kainos! Naršykite čia >>>

0

Nemokamas pristatymas Lietuvoje nuo 20 ar 25 €

Pirkėjų atsiliepimai

Pokalbis su dukra apie ekonomiką. Trumpa kapitalizmo istorija (knyga su defektais)

Kaina: 3,99 €
  • Pristatysime: per 2-26 val.*
Knygą turime sandėlyje

2023-06-30 3.99 InStock
Į krepšelį

Knygos "Pokalbis su dukra apie ekonomiką. Trumpa kapitalizmo istorija (knyga su defektais)" aprašymas

Galimas knygos brokas (gali būti likusi žymė nuo anksčiau ant knygos nugarėlės užklijuotos kainos, pageltę kai kurių knygų puslapiai, gali būti susilankstęs, subraižytas arba įplyšęs knygos viršelis).

Yanio Varoufakio knyga „Pokalbis su dukra apie ekonomiką: trumpa kapitalizmo istorija“ nėra pasakojimas apie tik ekonomiką ar tik kapitalizmo istoriją – ji, galima sakyti, apžvelgia ekonomikos istoriją. Pirmoje dalyje autorius lakoniškai atpasakoja Jaredo Diamondo veikalą „Ginklai, mikrobai ir plienas. Visuomenių likimas“ . Kaip ir Diamondas, graikų ekonomistas savo dukrai ir, tuo pačiu, visiems skaitytojams paaiškina, kad europiečiai pradėjo dominuoti visame pasaulyje ne dėl kitų žemynų gyventojų atsilikimo, o dėl Europos sėkmingos geografinės padėties. Kituose knygos skyriuose Yanis Varoufakis šmaikščiai pasakoja apie pasiūlą ir paklausą, apie kreditavimą, bankus, valstybę, infliaciją, turtinės nelygybės priežastis ir kriptovaliutas – apie viską, ko nežino trylikametis (tiek metų buvo autoriaus dukrai Ksenijai) paauglys arba žmogus, ekonomika domėjęsis tik priešokiais.

Knygos „Pokalbis su dukra apie ekonomiką: trumpa kapitalizmo istorija“ autorius į ekonominius klausimus atsako naudodamas gausybę pavyzdžių iš kasdieninio gyvenimo, klasikinių tekstų, mitų ir populiariosios kultūros – nuo Edipo ir Fausto iki „Frankenšteino“ ir „Matricos“, šitaip išvengdamas nuobodžios prievolės dar kartą išdėstyti enciklopedines tiesas apie „nematomą rinkos ranką“ ir kitus ekonomikos istorijos chrestomatinius dalykus.

Yanis Varoufakis (g. 1961) išgarsėjo 2015 metais, kai vykstant Graikijos ekonominei krizei, jis šešiems mėnesiams tapo šalies finansų ministru, bet šiandien didžiausią nuostabą kelia kita politiko biografijos detalė. 2012-ais metais būsimą ministrą, populiarų skiltininką, blogerį, tarptautinio bestselerio „Globalus minotauras“ autorių, dviejų universitetų profesorių pakvietė dirbti kompiuterinių žaidimų kompanija „Valve“. Ekonomistas konsultavo žaidimų „Dota 2“ ir „Team Fortress 2“ kūrėjus kaip tinkamai perkelti žaidimą į free-to-play modelį ir kaip korektiškai suderinti prekių ir pinigų srautus tarp žaidėjų – virtualios „Dota 2“ ir „Team Fortress 2“ parduotuvės leidžia žaidėjams keistis ir pardavinėti vienas kitam įvairius žaidimams reikalingus virtualius aksesuarus.

Šios Yanio Varoufakio patirtys – žaidybiškumas, orientacija į ypatingai jaunus turinio vartotojus, šiai amžiaus grupei svarbaus konteksto žinojimas paverčia „Pokalbis su dukra apie ekonomiką: trumpa kapitalizmo istorija“ į nepaprastai įtaigią literatūrą. Na, o pasakojimo socialinis jautrumas – autorius save vadina liberaliu marksistu – šioje knygoje suskamba visiškai natūraliai.

Iš anglų kalbos vertė Rasa Stašytė


  • Autorius: Yanis Varoufakis
  • Leidėjas: Kitos knygos
  • Išleidimo metai: 2019
  • Knygos puslapių skaičius: 200
  • Formatas: 14x21, kieti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9786094273971-BR

Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Pokalbis su dukra apie ekonomiką. Trumpa kapitalizmo istorija (knyga su defektais)"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Mokslo populiarinimo knygos

Yanis Varoufakis pristato įdomią ir tikrai naudingą knygą "Pokalbis su dukra apie ekonomiką. Trumpa kapitalizmo istorija (knyga su defektais)", kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos "Pokalbis su dukra apie ekonomiką. Trumpa kapitalizmo istorija (knyga su defektais)" aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos "Pokalbis su dukra apie ekonomiką. Trumpa kapitalizmo istorija (knyga su defektais)" už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą "Pokalbis su dukra apie ekonomiką. Trumpa kapitalizmo istorija (knyga su defektais)"? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Yanis Varoufakis tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Pokalbis su dukra apie ekonomiką. Trumpa kapitalizmo istorija (knyga su defektais)" perkama kartu