⭐⭐⭐ Knygos su DEFEKTAIS! Nedideli trūkumai - ypač mažos kainos! Naršykite čia >>>

0

Nemokamas pristatymas Lietuvoje nuo 20 ar 25 €

Pirkėjų atsiliepimai

Pokerio žaidėjo vadovas. Kaip žaisti ir laimėti pokerį

Kaina: 9,39 €
  • Pristatysime: per 24-48 val.*
Knygą turime sandėlyje
2023-09-30 9.39 InStock
Į krepšelį

Knygos "Pokerio žaidėjo vadovas. Kaip žaisti ir laimėti pokerį" aprašymas

Pokeris - populiariausias žaidimas pasaulyje. Jame strategijos žinojimas susilieja su sėkme, galimybėmis ir sugebėjimu nustatyti, kokias kortas gali turėti varžovai ir kaip jomis gali sužaisti. Pokeriui reikia drąsos apsispręsti, kur statyti savo pinigus.

Skaitydami knygą "Pokerio žaidėjo vadovas. Kaip žaisti ir laimėti pokerį" sužinosite apie penkias populiariausias pasaulyje pokerio versijas. Taip pat susipažinsite su gebėjimais ir technikomis, būtinomis šiam žaidimui. Tai suteiks jums pasitikėjimo sėsti prie pokerio stalo ir laimėti. Išmokite nustatyti, kada geriausia žaisti, kurias pradines kortas pasilikti ir kurias nusimesti, kaip apsiskaičiuoti tikimybes, kada žaisti neužbaigtomis kombinacijomis ir kada pasitraukti iš žaidimo, kaip perprasti varžovus ir juos suklaidinti neišsiduodant.

Ši knyga "Pokerio žaidėjo vadovas. Kaip žaisti ir laimėti pokerį" - tai ir vadovas, ir pažangi mokymo priemonė, kurios nebūtina skaityti nuo pradžios iki galo. Jeigu žinote žaidimo taisykles, tačiau norite daugiau sužinoti apie sudėtingesnes strategijas arba nustatyti, kokios pradinės kortos yra laikomos geriausiomis įvairiose pokerio versijose, atsiverskite reikiamą skyrių. Tačiau jeigu norite sužinoti žaidimo pradmenis, pradėkite skaityti knygą nuo pradžios. Išmokite paprastus veiksmus, o tik paskui pereikite prie sudėtingesnių.

Knygos "Pokerio žaidėjo vadovas. Kaip žaisti ir laimėti pokerį" autorius išmoko žaisti pokerį būdamas septynerių. Jis stebėdavo, kaip prie virtuvės stalo pokerį žaidžia tėvas. Lou Kriegeris išleido keletą knygų, kurios susilaukė didelio pripažinimo (žurnalas „Casino Journal" pavadino jį įtakingiausiu autoriumi, rašančiu apie pokerį), taip pat yra parašęs daugiau kaip 250 straipsnių. Jis taip pat dirbo interneto tinklalapyje Dean of Poker School Online, kuris skirtas norintiems išmokti žaisti pokerį. Kai nerašo, autorius žaidžia pokerį pietų Kalifornijoje.

Iš anglų kalbos vertė Aušra Lukšaitė-Lapinskienė


  • Autorius: Lou Krieger
  • Leidėjas: Naujoji Rosma
  • Išleidimo metai: 2012
  • Knygos puslapių skaičius: 256
  • Formatas: 17x21, kieti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9789955062592

Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Pokerio žaidėjo vadovas. Kaip žaisti ir laimėti pokerį"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Knygos apie pokerį

Lou Krieger pristato įdomią ir tikrai naudingą knygą "Pokerio žaidėjo vadovas. Kaip žaisti ir laimėti pokerį", kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos "Pokerio žaidėjo vadovas. Kaip žaisti ir laimėti pokerį" aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos "Pokerio žaidėjo vadovas. Kaip žaisti ir laimėti pokerį" už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą "Pokerio žaidėjo vadovas. Kaip žaisti ir laimėti pokerį"? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Lou Krieger tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Pokerio žaidėjo vadovas. Kaip žaisti ir laimėti pokerį" perkama kartu