0

Pokerio žaidėjo vadovas. Kaip žaisti ir laimėti pokerį

  • Nuolaida knygai -54%
Internetu: 9,99 €
Knygyne: 21,39 €*
Sutaupote: 11.40 € (54%)
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Turime sandėlyje
Informacija

Pokerio žaidėjo vadovas. Kaip žaisti ir laimėti pokerį

  • Leidėjas: Naujoji Rosma
  • Išleidimo metai: 2012
  • Formatas: 17x21, kieti viršeliai
  • Puslapių skaičius: 256
  • ISBN ar kodas: 9789955062592

2020-06-30 9.99 InStock
Į krepšelį
Aprašymas

Pokeris - populiariausias žaidimas pasaulyje. Jame strategijos žinojimas susilieja su sėkme, galimybėmis ir sugebėjimu nustatyti, kokias kortas gali turėti varžovai ir kaip jomis gali sužaisti. Pokeriui reikia drąsos apsispręsti, kur statyti savo pinigus.


Skaitydami knygą "Pokerio žaidėjo vadovas. Kaip žaisti ir laimėti pokerį" sužinosite apie penkias populiariausias pasaulyje pokerio versijas. Taip pat susipažinsite su gebėjimais ir technikomis, būtinomis šiam žaidimui. Tai suteiks jums pasitikėjimo sėsti prie pokerio stalo ir laimėti. Išmokite nustatyti, kada geriausia žaisti, kurias pradines kortas pasilikti ir kurias nusimesti, kaip apsiskaičiuoti tikimybes, kada žaisti neužbaigtomis kombinacijomis ir kada pasitraukti iš žaidimo, kaip perprasti varžovus ir juos suklaidinti neišsiduodant.


Ši knyga "Pokerio žaidėjo vadovas. Kaip žaisti ir laimėti pokerį" - tai ir vadovas, ir pažangi mokymo priemonė, kurios nebūtina skaityti nuo pradžios iki galo. Jeigu žinote žaidimo taisykles, tačiau norite daugiau sužinoti apie sudėtingesnes strategijas arba nustatyti, kokios pradinės kortos yra laikomos geriausiomis įvairiose pokerio versijose, atsiverskite reikiamą skyrių. Tačiau jeigu norite sužinoti žaidimo pradmenis, pradėkite skaityti knygą nuo pradžios. Išmokite paprastus veiksmus, o tik paskui pereikite prie sudėtingesnių.


Knygos "Pokerio žaidėjo vadovas. Kaip žaisti ir laimėti pokerį" autorius išmoko žaisti pokerį būdamas septynerių. Jis stebėdavo, kaip prie virtuvės stalo pokerį žaidžia tėvas. Lou Kriegeris išleido keletą knygų, kurios susilaukė didelio pripažinimo (žurnalas „Casino Journal" pavadino jį įtakingiausiu autoriumi, rašančiu apie pokerį), taip pat yra parašęs daugiau kaip 250 straipsnių. Jis taip pat dirbo interneto tinklalapyje Dean of Poker School Online, kuris skirtas norintiems išmokti žaisti pokerį. Kai nerašo, autorius žaidžia pokerį pietų Kalifornijoje.


Iš anglų kalbos vertė Aušra Lukšaitė-Lapinskienė

Parašykite atsiliepimą apie prekę!

Būtina įvertinti prekę

Dažniausiai perkama kartu