0

Pokylių sezono sensacija. Pirma knyga

  • Nuolaida knygai -21%
Kaina internetu: 7,49 €
Kaina knygyne: 9,39 €*
Sutaupote: 1.90 € (21%)
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje
Informacija

Pokylių sezono sensacija. Pirma knyga


2020-10-31 7.49 InStock
Į krepšelį
Knygos "Pokylių sezono sensacija. Pirma knyga" aprašymas

Trijų knygų serijos „Jiems pavydi net žvaigždės“ pirma knyga.

Kas tas žavus džentelmenas?..

Amerikietę Ketriną Vandenberg varžo Londono aukštuomenės etiketo taisyklės. Pabodus pokyliui ji išsprunka pabūti viena. Bet čia Ketrina pastebi gražų nepažįstamąjį, kuris... parodo jai žvaigždes!

Lonsdeilo hercogui Džulianui Karlailui, matyt, bus lemta kankintis vedus iš pareigos. Juk mergina, kuri jam išties patinka, yra nekilminga. Ketrina anaiptol ne tokia nuotaka, kokios jam reikia. Jų romanas neabejotinai sukeltų skandalą. Bet gal vis tik įmanoma, kad ši moteris taptų Džuliano verta hercogiene?

Iš anglų kalbos vertė Indrė Kairytė

Parašykite atsiliepimą apie "Pokylių sezono sensacija. Pirma knyga"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Šiuolaikiniai užsienio autoriai

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Pokylių sezono sensacija. Pirma knyga, kurią skaitytojams dovanoja Laurie Benson. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Laurie Benson su knyga Pokylių sezono sensacija. Pirma knyga jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Pokylių sezono sensacija. Pirma knyga patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Laurie Benson. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Pokylių sezono sensacija. Pirma knyga palikti ir jūs.

 


Dažniausiai su "Pokylių sezono sensacija. Pirma knyga" perkama kartu