0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Polimerų ir kompozitų mechanika

2021-09-30 5.89 InStock
Į krepšelį

Knygos "Polimerų ir kompozitų mechanika" aprašymas

Vadovėlyje "Polimerų ir kompozitų mechanika" - pateikiamos bendros žinios apie polimerus ir jų pagrindų gautas konstrukcines medžiagas, jų savybes, pritaikymo sritis; nagrinėjamos naujausios polimerų stiprumo teorijos, analizuojama įvairių aplinkos ir technologinių parametrų įtaka statiniam ir cikliniam stiprumui.

Atskiruose knygos skyriuose pateikiamos žinios apie polimerų deformacines savybes, įtempimų relaksacijos, valkšnumo, nuovarginio irimo reiškinius, plastikų ir kompozitų mechaninių savybių matavimo metodus bei įrengimus, ilgaamžiškumo sąvoką ir jo prognozavimą.Parašykite atsiliepimą apie "Polimerų ir kompozitų mechanika"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą "Polimerų ir kompozitų mechanika", kurią skaitytojams dovanoja Jonas Bareišis, Vaclovas Tričys. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Jonas Bareišis, Vaclovas Tričys su knyga "Polimerų ir kompozitų mechanika" jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga "Polimerų ir kompozitų mechanika" patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Jonas Bareišis, Vaclovas Tričys. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą "Polimerų ir kompozitų mechanika" palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Polimerų ir kompozitų mechanika" perkama kartu