0

Polinezijos salos. Ramiojo vandenyno perlai: Tahitis, Makemas, Raroja, Kon Tikis

  • Nuolaida knygai -42%
5.0
(1 įvertinimai)
Internetu: 7,99 €
Knygyne: 13,59 €*
Sutaupote: 5.60 € (42%)
  • Pristatysime: per 2-26 val.*
Turime sandėlyje
2020-04-10 Ruta

Lengvai skaitoma, labai idomi knyga.

Informacija

Polinezijos salos. Ramiojo vandenyno perlai: Tahitis, Makemas, Raroja, Kon Tikis

  • Leidėjas: Aukso pieva
  • Išleidimo metai: 2015
  • Formatas: 17x24, minkšti viršeliai
  • Puslapių skaičius: 192
  • ISBN ar kodas: 9786098105261

2020-07-31 7.99 InStock
Į krepšelį
Aprašymas

Saulius Norkevičius – nenuilstantis aistringas keliautojas, aplankęs daugelį šalių ne tik Afrikoje, Azijoje, Okeanijoje, keliavęs po daugelį Europos valstybių, tačiau labiausiai pamėgęs Prancūzijos Polineziją.
Tahitis, Makemas, Raroja, Kon Tikis – kerinčio grožio salos, kurių krantus skalauja Ramusis vandenynas. Būtent šis kraštas yra didžioji autoriaus aistra, variklis ir kelionių tikslas.

Sykiu Saulius yra sėkmės lydimas verslininkas, vadovaujantis statybų sektoriui, didelis gamtos bičiulis ir aplinkos sergėtojas.
Jo komunikabilumas, nuoširdumas, draugiškumas, noras pažinti kultūrą, papročius, tikra meilė Polinezijos kraštui ir jo žmonėms atvėrė duris į daugelio žmonių širdis. Visos užmegztos pažintys peraugo į artimas bičiulystes, susirašinėjimus ir kvietimus vėl pasisvečiuoti šioje šalyje.
Didžiąją dalį uždirbtų lėšų Saulius skiria kelionėms. Nes kelionių kvapas, skonis, pamatyti vaizdai, sutikti žmonės – tarsi gyvenimo prieskoniai.

Kaip sako pats autorius: „Aš neatrandu naujų žemynų, o atrandu patį save kiekviename naujame savo bičiulyje. Gyvenimas nebus visavertis, jei skęsi darbuose ir kasdienėje rutinoje, mano pilnatvė susideda iš nuotykių, tolių, išbandymų ir visada manęs laukiančios šeimos. Tai maistas mano sielai.“
Jeigu paklaustumėte autoriaus, kur planuojama kita kelionė, neabejotinai sulauktumėte atsakymo: „Žinoma, į Polineziją...“

Tad kviečiame leistis į šias tolimas laimingų žmonių salas...

2020-04-10

Lengvai skaitoma, labai idomi knyga.

Parašykite atsiliepimą apie prekę!

Būtina įvertinti prekę

Dažniausiai perkama kartu