-10% NUOLAIDOS KODAS VISKAM: 123KNYGA
Grožinė literatūra SUPERKAINA >>>

0

Pirkėjų atsiliepimai

Polinezijos salos. Ramiojo vandenyno perlai: Tahitis, Makemas, Raroja, Kon Tikis

5.0
(1 įvertinimai) Įvertinkite
Kaina: 3,99 €
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje
2020-04-10 Ruta

Lengvai skaitoma, labai idomi knyga.


2022-07-31 3.99 InStock
Į krepšelį

Knygos "Polinezijos salos. Ramiojo vandenyno perlai: Tahitis, Makemas, Raroja, Kon Tikis" aprašymas

Saulius Norkevičius – nenuilstantis aistringas keliautojas, aplankęs daugelį šalių ne tik Afrikoje, Azijoje, Okeanijoje, keliavęs po daugelį Europos valstybių, tačiau labiausiai pamėgęs Prancūzijos Polineziją.
Tahitis, Makemas, Raroja, Kon Tikis – kerinčio grožio salos, kurių krantus skalauja Ramusis vandenynas. Būtent šis kraštas yra didžioji autoriaus aistra, variklis ir kelionių tikslas.

Sykiu Saulius yra sėkmės lydimas verslininkas, vadovaujantis statybų sektoriui, didelis gamtos bičiulis ir aplinkos sergėtojas.
Jo komunikabilumas, nuoširdumas, draugiškumas, noras pažinti kultūrą, papročius, tikra meilė Polinezijos kraštui ir jo žmonėms atvėrė duris į daugelio žmonių širdis. Visos užmegztos pažintys peraugo į artimas bičiulystes, susirašinėjimus ir kvietimus vėl pasisvečiuoti šioje šalyje.
Didžiąją dalį uždirbtų lėšų Saulius skiria kelionėms. Nes kelionių kvapas, skonis, pamatyti vaizdai, sutikti žmonės – tarsi gyvenimo prieskoniai.

Kaip sako pats autorius: „Aš neatrandu naujų žemynų, o atrandu patį save kiekviename naujame savo bičiulyje. Gyvenimas nebus visavertis, jei skęsi darbuose ir kasdienėje rutinoje, mano pilnatvė susideda iš nuotykių, tolių, išbandymų ir visada manęs laukiančios šeimos. Tai maistas mano sielai.“
Jeigu paklaustumėte autoriaus, kur planuojama kita kelionė, neabejotinai sulauktumėte atsakymo: „Žinoma, į Polineziją...“

Tad kviečiame leistis į šias tolimas laimingų žmonių salas...


  • Autorius: Saulius Norkevičius
  • Leidėjas: Aukso pieva
  • Išleidimo metai: 2015
  • Knygos puslapių skaičius: 192
  • Formatas: 17x24, minkšti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9786098105261

Kiti taip pat domėjosi


2020-04-10

Lengvai skaitoma, labai idomi knyga.

Parašykite atsiliepimą apie "Polinezijos salos. Ramiojo vandenyno perlai: Tahitis, Makemas, Raroja, Kon Tikis"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo skaitytojams įsigyti internetu knygą "Polinezijos salos. Ramiojo vandenyno perlai: Tahitis, Makemas, Raroja, Kon Tikis", Saulius Norkevičius. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti, ar Saulius Norkevičius su knyga "Polinezijos salos. Ramiojo vandenyno perlai: Tahitis, Makemas, Raroja, Kon Tikis" jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga "Polinezijos salos. Ramiojo vandenyno perlai: Tahitis, Makemas, Raroja, Kon Tikis" patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Saulius Norkevičius. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą "Polinezijos salos. Ramiojo vandenyno perlai: Tahitis, Makemas, Raroja, Kon Tikis" palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Polinezijos salos. Ramiojo vandenyno perlai: Tahitis, Makemas, Raroja, Kon Tikis" perkama kartu