0
Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Politinis lūžis ekrane. (Po)komunistinė transformacija Lietuvos dokumentiniame kine ir videomedžiagoje

Kaina internetu: 11,89 €
Kaina knygyne: 14,55 €*
Sutaupote: 2.66 € (19%)
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje

Politinis lūžis ekrane. (Po)komunistinė transformacija Lietuvos dokumentiniame kine ir videomedžiagoje


2021-05-31 11.89 InStock
Į krepšelį
Knygos "Politinis lūžis ekrane. (Po)komunistinė transformacija Lietuvos dokumentiniame kine ir videomedžiagoje " aprašymas

Lietuvos istorijoje XX a. devintojo dešimtmečio antra pusė ir dešimtojo dešimtmečio pradžia – ypatingas laikas, kai Lietuva, atsiskirdama nuo Sovietų Sąjungos, tapo savita „išnykimo erdve“, suponuojančia naujos valstybės ir visuomenės kristalizavimosi sąlygas. Transformacija apėmė visas visuomeninio gyvenimo sritis ir tapo visuotiniu reiškiniu, apėmusiu politinį gyvenimą ir ekonomiką, video technologijos išplitimą kine, televizijoje, mene ir namų ūkiuose, nepriklausomos medijų rinkos formavimąsi, stichiškos piratinės kultūros atsiradimą ir daugelį kitų reiškinių.

Knyga „Politinis lūžis ekrane. (Po)komunistinė transformacija Lietuvos dokumentiniame kine, videokronikoje ir televizijoje“ (sudarė Anna Mikonis-Railienė ir Renata Šukaitytė; autoriai: Anna Mikonis-Railienė, Renata Šukaitytė, Mantas Martišius, Renata Stonytė) apima savitus vizualinio diskurso klausimus, tuo metu dominavusius medijose (dokumentiniame kine, televizijoje, vaizdo (video) įrašuose).

„Politinis lūžis ekrane. (Po)komunistinė transformacija Lietuvos dokumentiniame kine, videokronikoje ir televizijoje“  - tai pirmasis mokslininkų žvilgsnis į politinių ir socialinių transformacijų, vykusių 1987–1991 metais, vaizdavimą ir refleksiją Lietuvos dokumentiniame kine, videokronikoje ir televizijoje. Monografijoje atskleidžiama, kas permainingų praėjusio šimtmečio devintojo ir dešimtojo dešimtmečių sandūroje kine ir televizijoje buvo vertingiausia, svarbiausia, neįprasta ir kas užfiksuota kino bei magnetinėse vaizdajuostėse. Autoriai gilinasi į svarbius to meto istorinius įvykius ir personalijas ir į tai, kas lėmė nacionalinio dokumentinio kino ir televizijos kaitą. Knygoje „Politinis lūžis ekrane. (Po)komunistinė transformacija Lietuvos dokumentiniame kine, videokronikoje ir televizijoje“ atskleidžiama, kaip audiovizualinėse medijose reprezentuojami pokyčiai mūsų visuomenėje ir kokie politiniai bei socialiniai naratyvai dominuoja atgimstančioje Lietuvoje.Parašykite atsiliepimą apie "Politinis lūžis ekrane. (Po)komunistinė transformacija Lietuvos dokumentiniame kine ir videomedžiagoje "

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Kultūros knygos

Anna Mikonis-Railienė, Mantas Martišius, Renata Stonytė, Renata Šukaitytė parengė įdomią ir tikrai naudingą knygą Politinis lūžis ekrane. (Po)komunistinė transformacija Lietuvos dokumentiniame kine ir videomedžiagoje , kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos Politinis lūžis ekrane. (Po)komunistinė transformacija Lietuvos dokumentiniame kine ir videomedžiagoje aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos Politinis lūžis ekrane. (Po)komunistinė transformacija Lietuvos dokumentiniame kine ir videomedžiagoje už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą Politinis lūžis ekrane. (Po)komunistinė transformacija Lietuvos dokumentiniame kine ir videomedžiagoje ? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Anna Mikonis-Railienė, Mantas Martišius, Renata Stonytė, Renata Šukaitytė tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Politinis lūžis ekrane. (Po)komunistinė transformacija Lietuvos dokumentiniame kine ir videomedžiagoje " perkama kartu