0

Polocko ranka

Knygą turime sandėlyje
Informacija

Polocko ranka

  • Leidėjas: Tvermė
  • Išleidimo metai: 1996
  • Formatas: 15x21, minkšti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 174
  • ISBN ar kodas: 9986476127

Šiuo metu neparduodama

Knygos "Polocko ranka" aprašymas

Jaunimui skirta apysaka iš XIII a. pradžios apie žemaičių rikio Žybarto sūnus ir dukrą, kurie bando sutrukdyti Kalavijuočių ordino ir Didžiojo Naugardo sąmokslą, nukreiptą prieš Lietuvą.

Parašykite atsiliepimą apie "Polocko ranka"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Grožinė lietuvių autorių literatūra

Online knygyno asortimente tūkstančiai įvairaus žanro knygų vaikams. Tarp jų ir kūrinys Polocko ranka, kurį parašė Skomantas. Siūlome ne tik išsamų Polocko ranka aprašymą, bet ir susipažinti su kitomis panašia tema kuriančių vaikų ir jaunimo rašytojų knygomis, bei sužinoti, ką dar išleido Skomantas. Parengėme populiariausių Lietuvos ir užsienio autorių gyvenimo santraukas. 

Šiuolaikiniame knygyne surinkta viskas, ką reikia žinoti apie Polocko ranka. Knygos puslapyje rasite trumpą siužetą, ištrauką, puslapių skaičių, leidimo metus, nurodytą kūrinio vertėją ir kitą naudingą informaciją. Daugelis knygų turi ir skaitytojų atsiliepimų skiltį. Jei tokių nėra – tapkite pirmuoju palikusiu savo nuomonę apie leidinį ir palengvinkite kitiems apsisprendimą pirkti. Įsigyti internetu knygą Polocko ranka dažnai yra pigiau. Pasitikrinkite, greičiausiai, mėgiamai knygai taikoma akcija ir ją nusipirksite už patrauklią kainą. 


Dažniausiai su "Polocko ranka" perkama kartu