Kalėdinė patogupirkti.lt MUGĖ - ieškantiems dovanų! Naršykite čia >>>

0

NEMOKAMAS PRISTATYMAS Į PAŠTOMATUS NUO 15 AR 20 €

Pirkėjų atsiliepimai

Poltava

4.9
(22 įvertinimai) Įvertinkite
  • Nemokamas knygos pristatymas
Kaina: 23,69 €
NEMOKAMAS PRISTATYMAS
į paštomatus bei pašto skyrius Lietuvoje
  • Pristatysime: per 2-26 val.*
Knygą turime sandėlyje
2022-12-05 Vita

Nepaprasta knyga! Nuo moksleivio iki romano mėgėjo :) Knygoje netrūksta ir pikantiškų temų :)


2022-12-31 23.69 InStock
Į krepšelį

Knygos "Poltava" aprašymas

Roberto Petrausko „Poltava“ – istorinė knyga, nukelianti į XVIII a. pradžią. Kaip ir kitos autoriaus knygos, „Poltava“ parašyta taip, kad sudomintų net mažai istorija besidominčius skaitytojus. Pagrindinis šioje knygoje aptariamas įvykis – 1709 m. įvykęs Poltavos mūšis. Pastarasis nušviečiamas plataus istorinio konteksto fone, siekiant padėti skaitytojui suvokti svarbių to meto politinių pokyčių visumą.

Knygoje aptariami įvykiai siejasi ir su Lietuvos Didžiosios Kunigaikštystės bei Ukrainos istorija, kuri pristatoma išties nuodugniai, siekiant suprasti šiuolaikinio Rusijos ir Ukrainos konflikto priežastis. Pastarasis neatsiejamas nuo Poltavos mūšio, smarkiai paveikusio ne tik XVIII a. politinius įvykius, bet ir tolimesnę visos Europos istoriją.

Robertas Petrauskas, rašydamas „Poltavą“, rėmėsi daugeliu istorinių šaltinių. Tačiau, pasak literatūros apžvalgininkų, šios knygos žanras kiek nutolęs nuo akademinės literatūros. Tai – Europos istoriją nagrinėjantis kūrinys, turintis detektyvo bruožų. Nesvarbu, kad pagrindinio įvykio pabaiga – seniai aiški.

Tai pastebi ir skaitytojai, teigiantys, kad šioje istorinėje knygoje viskas subalansuota: faktai įtraukia savo sąsajomis su dabartimi bei milžiniška svarba XVIII a. Europos istorijai. Visgi, autorius geba vystyti siužetą, be reikalo neapsistodamas ties smulkmenomis, o istorinius faktus pateikdamas pagauliai ir su jam būdingoms giliomis įžvalgomis.

Robertas Petrauskas gimė 1976 m. Gargžduose. 2000 m. baigė istorijos bakalauro studijas Klaipėdos universitete, kuriame specializavosi ties XX amžiaus istorija. R. Petrauskas – ne vien istorikas ir rašytojas, bet ir sporto komentatorius, TV laidų bei protmūšių organizatorius ir vedėjas.


  • Autorius: Robertas Petrauskas
  • Leidėjas: Protų kovos
  • Išleidimo metai: 2022
  • Knygos puslapių skaičius: 528
  • Formatas: 13x20, minkšti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9786099606330

Kiti taip pat domėjosi


2022-12-05

Nepaprasta knyga! Nuo moksleivio iki romano mėgėjo :) Knygoje netrūksta ir pikantiškų temų :)

2022-11-24

Vienas iš labiausiai įtraukiančių ir išsamiausių žvilgsnių į vieną labiausiai nepastebimų Europos istorijos mūšių, kurio poveikis jaučiamas ir šiandien.

2022-11-23

Neįtikėtinai išsamus, gerai ištirtas ir galinti atgaivinti istoriją knyga.

2022-11-22

Du nykščiai aukštyn!!!

2022-11-17

Išskirtinis istorijos kūrinys. Roberto Petrausko raštas aiškus, glaustas ir visada įdomus, labai rekomenduoju.

2022-11-16

Tiesą sakant, aš jos neskaičiau, klausiausi per audioteką ir tai buvo pati kokybiškiausia audio knyga! Ir tikrai įdomu! Bumas įgarsintas autoriaus, tobulomis intonacijomis, puikiais garso efektais.

2022-11-09

Labai gera knyga, kurioje puikiai aprašytas vienas svarbiausių mūšių, kuris yra dar mažai traktuojamas Vakaruose. ižIšsamūs taktiniai ir strateginiai techniniai mūšio aprašymai .

2022-11-08

Jaudinanti ir detali. Kai kurios dalys per ilgos.

2022-10-27

Ilgai ieškodamas knygos apie epinį Poltavos mūšį radau šį brangakmenį. Šioje knygoje paaiškinami įvykiai iki tol ir pats mūšis. Puiki knyga

2022-10-26

Išskirtinis istorijos kūrinys. R. Petrausko raštas aiškus, glaustas ir visada įdomus, labai rekomenduoju.

2022-10-25

Aš knygą nusipirkau, bet tiesą sakant neskaičiau, klausiausi per Audioteką ir tai buvo pati kokybiškiausia audio knyga! Ir tikrai įdomu! Bumas įgarsintas autoriaus, tobulomis intonacijomis, puikiais garso efektais.

2022-10-21

yra stubura virpinantis ir tragiskas pralaimetos kovos aprasymas.

2022-10-14

Išsamus, gerai ištirtas pasakojimas apie tai, kas atsitiko per Poltavos mūšį. Nuostabi knyga su keliais požiūriais iš ten buvusių žmonių.

2022-10-13

Robertas Petrauskas – meistriškas rašytojas, kuris sugeba pagyvinti istorinį įvykį taip, kad tu negali būti įtrauktas ir įsitraukęs.

2022-10-12

Paprasčiau tariant, vienas geriausių mano kada nors skaitytų istorijos kūrinių.

2022-10-11

Nuostabi istorinė knyga apie Rytų Europą. Puikiai priminė, kad šis regionas visada kentėjo nuo Rusijos nusikaltimų

2022-10-07

Labai išsamus, bet lėtas Poltavoje aprašymas. Knygą pagyvina kai kurie asmeniniai portretai, kurie tampa pernelyg paviršutiniški...

2022-10-06

Išsamiausia knyga apie Poltavos mūšį, kokią man teko skaityti. Nepaisant to, trūko informacijos apie kazokų vaidmenį šiame mūšyje. Jie tik minimi. Gaila, kad apie ukrainiečius šiame mūšyje nėra net trumpos analizės.

2022-10-05

Suzinojau labai daug idomiu, negirdetu faktu. Negalejau sustoti skaityti, norejos dar ir dar, kad kuo greiciau papildyti ziniu bagaza.

2022-10-04

Dar viena išsami, įtraukianti, nuosekli Roberto Petrausko knyga.

2022-10-03

"Poltava" - puiki knyga, tiksliau įdomiai papasakota istorija! Tai didžiulis knygos privalumas palyginant su kitomis istorijos knygomis, kurios neretai būna nuobodžios. O dar turint omenyje, kad tai knyga apie mūsų, mūsų kaimynų ir Ukrainos istoriją, tai dabar ją būtina perskaityti ar perklausyti. Knygoje autorius Robertas Petrauskas labai kryptingai ir naudingai sugrįžta į praeitį, supažindina su papildoma svarbia informacija.

2022-02-22

Išklausiau knygą audio formate. Likau sužavėtas su meile paruošto audio varianto, atradau labai intelektualų autorių. Nuo šiol ieškosiu susipažinti su kitais R. Petrausko darbais. Nelabai tikėjausi sutikti tarp šiuolaikinių autorių taip giliai, o kartu ir populiariai gvildenti ir pristatyti svarbius ir dažnai lemtingus įvykius. O kiek dar jų, laukiančių talentingo prisilietimo. Ir dar, labai maloniai nuteikė šiltas ir betarpiškas autoriaus bendravimas su klausytoju/skaitytoju. Norėčiau, kad R. Petrauskas ir ateity stebintų savo kūryba.

Parašykite atsiliepimą apie "Poltava"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Kitų šalių ir regionų istorija

Robertas Petrauskas pristato įdomią ir tikrai naudingą knygą "Poltava", kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos "Poltava" aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos "Poltava" už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą "Poltava"? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Robertas Petrauskas tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Poltava" perkama kartu